Ana sayfa Haber Sony Digital Paper nedir?

Sony Digital Paper nedir?

0

SONY Digital Paper

Düşüncelerinizi kağıt sayfada okuduğunuz anda bir kenara nort edebiliyorsunuz. Peki teknoloji size e-book‘larda olmayan bir yeniliği daha getiriyor desek ne dersiniz? 2015 yılına 1 gün kala teknolojiye yeni soluk geiticek icatlar konuşulmaya başlandı bile. 2015’te hayatımıza hangi yenilik girecek diye soranlardansanız. Bu anlatacağımız teknolojik gelişme gayet sizi tatmin edecek.

Okuduğunuz sırada bir şey gözünüze takıldığında ya da önemli gördüğümüz için onun altını çizmek isteriz. Elinizdeki kitabı ya da belgeyi istediğiniz gibi kullanır hatta düşüncelerinizi de yazabilirsiniz. Fakat bunu e-book okuyucunuzun üzerine yapamazsınız. Digital Paper ile, Sony size PDF dosyalarınızın üzerini işaretleyip, not almanızı imkanlı hale getiriyor. 13-3 inçlik e-mürekkep ekran neredeyse mükemmel olabilirdi tabii fiyatı bu kadar pahalı olmasaydı. SONY Digital Paper fiyatı 1.100$

 SONY Digital Paper teknik özellikleri

AC adaptör ya da USB üzerinden şarj edilebilen yaklaşık 3 hafta aktif kullanım süresine ve Wi-Fi kablosuz bağlantı teknolojisine sahip olan dijital kağıt, arka aydınlatma olmadığı için gündüz saatlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor ve belirtildiği kadarıyla gözleri zorlamayarak 6.8mm’lik kalınlığıyla standart çantalar içerisinde dahi taşınabiliyor. Beraberinde gelen stylus kalem ile açılan PDF formatındaki (Şimdilik tek destek) dosyalar üzerinde ya da sıfırdan notlar alınmasına imkan tanıyan Sony Digital Paper, hazırlanan içerikleri kaydedebiliyor / senkronize edebiliyor olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here