Ana sayfa Donanım Sony”den yeni WALKMAN

Sony”den yeni WALKMAN

0

50 saat müzik 10 saat kesintisiz video keyfi
 

Sony”nin genç müzik severler için tasarladığı yeni WALKMAN E450 Video MP3 çalar serisi, 50 saat müzik ve 10 saat video keyfi sürmeye imkan tanıyor.

WALKMAN® ailesi bu sonbahar, Sony”nin en yeni Video MP3 çalar seçenekleri ile genişliyor. Eğlenceli, renkli ve kullanımı kolay son nesil WALKMAN E450  oldukça kaliteli ses ve video performansına sahip. İlk bakışta göze çarpan zevkli tasarımı ve şık üç renk seçeneği ile WALKMAN E450, diğer MP3 çalarlar arasında öne çıkan Sony”nin zengin ve kaliteli ses ayrıcalığını da taşıyor.

Yeni arayüz WALKMAN”i daha kolay kullanılır ve daha eğlenceli bir hale getirirken,yeniden tasarlanan çalma ekranı, albüm kapak çalışmalarının büyük görüntüsünü çok canlı ve net QVGA ekranda rahatlıkla görmenize izin veriyor. Arka plan duvar kağıdı olarak mevcut bulunan bir takım tasarım seçeneklerini kişiselleştirebilir veya kendi fotoğrafınızı kullanabilirsiniz. Yeni Sahne Araması özelliği ise, bir dizi küçük görüntüyü kaydırarak, uzun videolarda doğru anı bulmanızı kolaylaştırıyor.
 

 

Sony”ye özel olan SensMe teknolojisi, müzik kütüphanenizi otomatik olarak analiz ediyor, sınıflandırıyor ve bir dizi tematik kanal yaratıyor. Size sadece o ana uygun kanalı seçmek kalıyor.

WALKMAN için yeni bir özellik olan olan Lyrics Sync, popüler olan .lrc dosya formatını destekliyor, favori şarkılarınızın sözlerini ekranda gösteriyor. Ayrıca, favori şarkılarınızla birlikte şarkı söyleyip eğlenmenize izin veren yeni bir Karaoke Modu da bulunuyor. WALKMAN, otomatik olarak orijinal yorumcunun ses seviyesini düşürüyor, böylece sizin sesiniz müziğin üzerinde net bir şekilde duyuluyor. Eğer yüksek veya düşük notalarla baş etmeye çalışıyorsanız, tekrar çalma tuşu, çalma hızı değiştirilmeksizin herhangi birinin sesine uygun olması için aşağı veya yukarı seviyede ayarlanabiliyor.

 

 
Sony”ye özgü kullanışlı bir işaretleme fonksiyonu, beş adede kadar kişisel çalma listesi yaratmanıza, eklemenize veya düzeltmenize izin veriyor. Sadece modunuza veya yaptığınız şeye uygun bir çalma listesini seçmeniz yeterli oluyor.

WALKMAN E450″yi PC”nizin USB yuvasına taktığınızda, yeni bir “Cihaz Ortamı” penceresi otomatik olarak açılıyor. Bu kullanımı çok kolay medya yönetimi fonksiyonu, Windows Explorer”da WALKMAN”de kayıtlı dosyalar arasında dolaşmanıza ve medya dosyalarını doğrudan PC”nizden WALKMAN®”e aktarmanıza izin veriyor. Windows® 7 de, sabit diskinizde saklanan DivX ve AVCHD video dosyalarının bile WALKMAN”de izlenmesi için oynatılabilir bir formata dönüştürülmesini sağlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here