Ana sayfa Donanım Sony’den yeni projektör kamera

Sony’den yeni projektör kamera

0

Sony, en iyi görüntü kalitesi ve geliştirilmiş projeksiyon kapasitesine sahip yeni Handycam PJ790″ı piyasaya sürdü

Sony bugün Full HD videolar ve mükemmel fotoğraflar sunan Handycam HDR-PJ790 video kamerasının çıkışını duyurdu. Yeni video kamerada, daha yüksek parlaklığa sahip dahili projeksiyon ile çok sayıda gelişmiş performans yeteneği de bulunuyor.
 

24,1MP çözünürlüğe sahip video kamera, bunların yanı sıra Balanced Optical SteadyShot görüntü sabitleme teknolojisi sayesinde hareket halinde yapılan çekimlerde de manuel kontrol sunarken, titremeyi de minimuma indiriyor. Exmor R CMOS Sensörü, kullanıcıların hareketin en ufak ayrıntısını dahi kaçırmaksızın eş zamanlı olarak fotoğraf ve video çekmesine imkan veriyor.

Son derece zengin 1920 x 1080/50p/25p Full HD video halinde kaydedilen kıymetli hatıralar, ikinci defa izlendiğinde daha da özel hale geliyor. çok sayıdaki bağlanabilirlik seçeneği, sadece video kameranın, HDMI kablosu ile uyumlu bir HD TV”ye bağlanması sonucu görüntülerin büyük ekran üzerinde paylaşılmasına imkan veriyor.

Video kameradaki titremeleri büyük ölçüde telafi ederek bulanıklıkları ciddi şekilde azaltan Balanced Optical SteadyShot görüntü sabitleme özelliği bu sayede videolarınızın nefes kesici netlikte olmasını sağlıyor. Bu güçlü görüntü sabitleyici, görüntü sensörü de dahil olmak üzere tüm optik yolu kontrol eden seyyar bir lens kullanarak, çok sayıdaki zorlu durumda bulanıklığın olmadığı net görüntüler çekmeyi çok daha kolaylaştırıyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here