Ana sayfa Donanım Sony”den yeni görüntü sistemi

Sony”den yeni görüntü sistemi

0

 

Sony‘nin Wall-E’deki robot kahramanımıza benzeyen görüntülü konferans sistemleri, uygun fiyatlarla piyasaya sunuluyor. 60 fps hızında 1080p çözünürlüğe kadar desteklenen ve kurulumu kompakt ve kolay olan HD sistemi PCS-XC1 adıyla raflarda olacak. Görüntü ve ses kalitelerine ek olarak kablosuz uyumluluklarıyla ve kullanıım daha da kolaylaştıran araçlarıyla şirket toplantılarını dünyanın her yerine aktrabilir.

PCS-XC1 için hazırlanan Exmor CMOS sensörü ve View-DR teknolojisi, kaynaktan gelen ışığın yakınında çekim yaparken veya diğer olumsuz ofis aydınlatma koşullarında net görüntüler sağlandığı belirtildi. View-DR yazılımı her pikselin parlaklığını ayarlayarak gölgeleri ortaya çıkararak aydınlık noktaları yumuşatıyor ve PTZ kamera, istenen görüntü performansını desteklemek için ayarlanıyor. İsteğe bağlı olarak geliştirilen PCSA-RXC1 yazılımı, iletim kabiliyetini 1080/60p’ye çıkararak her biri 1920x1080p çözünürlükte olan HD konferans videosunun ve H.239 ile uyumlu masaüstü ekran görüntüsünün 30 fps’de eşzamanlı olarak iletilmesine imkan sunuyor. Marifetleri bu kadar da değil, PCS-XC1’in ses optimizasyon teknolojisi, ortam akustiğini ve mikrofon pozisyonunu uyumlu olarak ayarlayarak ses kalitesini yükselebiliyor. 

Kompakt, entegre yapısıyla PCS-XC1’in ağırlığı 1,8 kg, böylece mobil kullanım için de oldukça uygun. Ek olarak kablosuz LAN modülünün takılmasıyla, kablosuz LAN üzerinden mobil görüntülü konferanslar gerçekleşir.

ürün tanıtılırken, cihazın uygun fiyatları da vurgulandı. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here