Ana sayfa Donanım Sony’den yeni film platformu

Sony’den yeni film platformu

0

Tüm dünyadan film severlerin buluşma yeri olan on demand video platformu MUBI”deki binlerce film, Sony eğlence sistemleri aracılığı ile evlere geliyor

Fellini”den Fincher”e, Kurosawa”dan Kubrick”e dünyanın en ünlü yönetmenlerinin başyapıtlarını, dünyanın önemli festivallerinde övgüler alan en son filmleri bir araya getiren küresel on demand video platformu MUBI, Sony Entertainment Network üzerinden erişilebilir hale geliyor. Sony”nin ev eğlence sistemleri ile MUBI”de yer alan, dünyanın her yerinden binlerce filmi izlemek, 2 milyon kayıtlı üyesi bulunan MUBI”nin küresel film severler topluluğunun bir parçası olmak mümkün.
ücretsiz 30 günlük deneme süresi
Sony müşterilerine MUBI ile dünyanın en iyi bağımsız ve kült filmlerini doğrudan evde seyretme imkanı sunacak. Film severler aynı zamanda MUBI”nin online topluluğunda seyrettikleri filmi değerlendirme, kaçırdıkları klasikler hakkında bilgi alma, film önerme gibi olanaklara da sahip olacaklar. MUBI”nin 4 bin 500″ü aşkın filmi barındıran veri tabanında, uzun metrajlı sanat ürünlerinden umut vaat eden yapımcıların kısa metrajlı son filmlerine kadar çok çeşitli çalışmaları bulmak mümkün. Cannes, São Paulo ve Berlin gibi uluslararası film festivallerine katılan önemli filmler, her hafta yeni filmlerle birlikte düzenli olarak veri tabanına dahil ediliyor. MUBI”nin tüm bölgeler için sunduğu ücretsiz deneme süresinden Sony müşterileri de yararlanabilecek. 30 günlük ücretsiz deneme süresini aktifleştirmek için http://mubi.com/bravia adresli web sitesi ziyaret edilebilir.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here