Ana sayfa Donanım Sony”den yeni Alpha modelleri

Sony”den yeni Alpha modelleri

0

Sony .230, .330 ve .380

  Sony”nin, dijital fotoğrafçılık alanında devrim yaratan Alpha dijital SLR fotoğraf makinesi ailesi, kullanımı kolay üç yeni modeliyle genişlemeye devam ediyor. Alpha ailesinin yeni modelleri, ·230, ·330 ve ·380, daha önce hiç dijital SLR fotoğraf makinesi kullanmamış olanları bile mükemmel görüntülerle tanıştırıyor.
özel tasarımlarıyla kullanıcılarına rahat bir tutuş sağlayan üç yeni alpha modeli de kompakt yapıları sayesinde her yere kolayca taşınabiliyor. Yeni 10.2 megapiksel* ·230, APS-C boyutlu bir görüntü sensörü ve gövde içi görüntü dengeleme özelliği barındıran dünyanın en hafif DSLR fotoğraf makinesi olma özelliğini taşıyor.
·230″un net ve parlak 2.7inç LCD ekranındaki yeni bir arayüz kullanımı son derece basit bir hale getiriyor. Modelin “Ekranüstü Yardım Kılavuzu”, altı farklı “Sahne Seçimi” modunundan herhangi biri seçildiğinde seçilen modu açıklıyor ve elde edilecek sonucu gösteren örnek bir görüntü sunuyor. Serbest stil çekim yapmaya olanak tanıyan “Quick AF Live View” özelliğine sahip yeni ·330 ve ·380, canlı görüntü ön izlemenin yararlarını hızlı ve doğru bir otomatik netleme özelliğiyle bir araya getirerek hareketli nesnelerde bile mükemmel sonuç veriyor. Modellerin parlak 2.7 inç LCD ekranları gündüz kadraj almayı kolaylaştırırken genişletilmiş bir açı aralığında yukarı ya da aşağı eğilerek, her durumda rahat çekim yapılmasını sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here