Ana sayfa Donanım Sony’den yeni Alpha 57

Sony’den yeni Alpha 57

0

Sony, amatör D-SLR kullanıcılarının yüksek performansa dair talepleri için geliştirilen yeni Alpha 57″yi global pazara sundu

Yeni Sony D-SLR modeli SLT-Alpha 57 ile Sony”nin 2012″deki hızlı teknoloji ivmesi vurgulanmaya devam ediyor. Sony Alpha 77 ve Alpha 65″ten sonra en önemli Alpha modeli olarak nitelendirilen Alpha 57″de Sony”nin geliştirdiği en son Bionz işlemci kullanılıyor. Telefoto çekimleri ve manzara fotoğraf çekimlerine ilgi duyan kişiler için klasik ve hantal gövdelere bir alternatif olabilecek yeni Alpha 57″de, 16.1 megapiksel CMOS sensör bulunuyor. Saniyede 12 kare fotoğraf çekebilen Alpha 57, tam zamanlı sürekli AF”ye izin veriyor. Yüksek çözünürlüklü Tru-Finder elektronik vizörü ile % 100 görüş alanı sunan yeni modelde 60i veya 24 p kare hızlarında AVCHD formatında Full HD video kaydı gerçekleştirilebiliyor.
 
Sony Alpha serilerinin en son gelişim düzeyi Alpha 57″de Alpha 65″te olduğu gibi 15 noktalı AF sistemi bulunuyor. Sony Alpha 57″de amatör fotoğrafçılar için geliştirilen otomatik dikey çerçeve ile profesyonel stilde portre fotoğraflar kolaylıkla meydana getiriliyor. Yine portre fotoğrafçıları için iki görüntü arasında “kolay karşılaştırma” sağlayan özellik, portre fotoğraf seçimlerine önemli düzeyde zamansal katkı sağlıyor. 11 farklı efekt ve pop, HDR, minyatür modu başta olmak üzere 15 farklı yaratıcı varyasyonu fotoğraf elde edim öncesinde kullanıma sunar. Ayrıca yeni Sony Alpha 57″de 3 inç boyutunda ve açısı ayarlanabilir LCD ekran bulunmaktadır.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here