Ana sayfa Donanım Sony”den VAIO Duo 13 Ultrabook

Sony”den VAIO Duo 13 Ultrabook

0

Sony”den tüm düşüncelerinizi yakalayan çok yönlü kalem çözümlü hibrit Ultrabook

Sony”nin sunduğu yeni VAIO Duo 13″ün, eşsiz kızaklı Surf Slider tasarımı “tablet” ve “klavye” modları arasında kusursuz şekilde geçiş yapıyor. 8 megapiksel “Exmor RS™ for PC” arka kamera ve rahat kullanımlı dijital kalemi ile belge ve fotoğrafları kolayca yakalayıp, kişiselleştirmeye ve anında paylaşmaya olanak tanıyor. Sizi daima güncel tutan mobil geniş bant ve daima açık teknolojisi ile bekleme modundayken bile akıllı telefonunuz kadar dinamik olabiliyor.
 
O anda düşünceleriniz sizi hangisine götürürse, seçimi siz yapacaksınız. VAIO® Duo 13, çalışma şeklinize uymak üzere “tablet” ve “klavye” tarzları arasında kusursuz dönüşümü sağlayan eşsiz kızaklı Surf Slider™ tasarımını sunuyor. Elinizin her hareketine yumuşakça tepki veren rahat, basınca hassas dijital kalemi ile notlarınızı tablet modunda karalayabilir, çizebilir veya elle yazabilirsiniz. Ya da dilerseniz anında klavye moduna geçiş yaparak tam boyutlu arkadan aydınlatmalı klavye ve hassas çoklu dokunmatik ekranı kullanarak belgeler hazırlayabilir ve sunumlarınıza ince rötuşlar verebilirsiniz.

Verimliliğinizi geliştirmek için dijital kalemi yuvasından çıkarttığınız anda hemen not almanıza imkan veren “Note Anytime for VAIO” otomatik olarak başlatılıyor. Hatta bilgisayarınız uyandığında parola dahi girmeniz gerekmiyor. Yüz tanıma işlevi sizi anında tanıyıp girişinizi yapıyor. İster yollarda olun isterse bir toplantı odasına sıkışmış, düşüncelerinizi hiç olmadığı kadar doğaçlama bir şekilde yakalayabilecek, şekillendirebilecek ve paylaşabileceksiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here