Ana sayfa Donanım Sony”den su geçirmez walkman serisi

Sony”den su geçirmez walkman serisi

0

Sony W Serisi Walkman teknolojik özellikleri sayesinde hayatın her anını müzikle güzelleştiriyor

Kablo karmaşası olmadan, kulaklık stili giyilerek kullanılabilen ürün, 13.5mm EX Serisi kulaklıklar ile mükemmel ses kalitesi sunuyor. Suya dayanıklı1 Walkman yıkanabiliyor2 ve duşta3, yağmurda kullanılabiliyor. Sony W Serisi Walkman Jog Dial, multi ses kodek desteği gibi kullanım kolaylığı sunan fonksiyonları ile dikkat çekiyor.


 
Sony”nin sunduğu W Serisi kablosuz, suya dayanıklı1 Walkman, hayatın her anında daha konforlu bir müzik deneyimi sunuyor. Walkman W Serisi duşta3 ve yağmur altında rahatlıkla kullanılabiliyor. ZAPPIN fonksiyonu ile hareket halinde kolayca şarkı seçilebiliyor, “Jog Dial” özelliği sayesinde cihaz pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Kompakt ve son derece hafif olan ürün, “multi ses kodek” desteğine de sahip.

2 GB kapasitesi ile şarkı listelerine cömertçe yer açan Walkman, 8 saatlik4 pil ömrü ile uzun bir kullanım süresi sunuyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde 3 dakika şarj ile 60 dakika kesintisiz müzik dinlemek mümkün.

Mükemmel ses kalitesi ile size müzik dinlemenin zevkini doyasıya yaşatan Sony W Serisi Walkman, içerik aktarımında da sunduğu kolaylık açısından bir adım önde. Sürükle bırak yöntemiyle ekstra herhangi bir yazılıma gerek kalmadan cihazınıza kolaylıkla şarkı yükleyebiliyorsunuz.

Sony W Serisi Walkman siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleri ile sunuluyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here