Ana sayfa Donanım Sony’den su geçirmeyen kablosuz walkman

Sony’den su geçirmeyen kablosuz walkman

0

Walkman Sports MP3 Player, kompakt ve hafif tasarımlı oluşunun yanı sıra su geçirmemesi ve kablosuz özelliğiyle öne çıkıyor

Sony”nin, dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı CES 2013″te ilk kez görücüye çıkardığı yeni Walkman Sports MP3 Player (NWZ-W273) sayesinde sporu bir yaşam biçimi haline getiren müzikseverler, su altında bile bir daha asla müzikten mahrum kalmayacak. çünkü Sony, hepsi bir arada müzik oynatıcısı Walkman Sports MP3 Player”ı, fitness meraklıları için spor salonunda, yürüyüş parkurunda, koşu bandında, hatta havuz içinde bile rahatlıkla kullanılmak üzere; su geçirmez olarak tasarladı.

 

Yeni NWZ-W273, hareket halindeyken şarkıları oynatmak, dondurmak veya değiştirmek ve kolaylıkla sesi ayarlamak üzere sezgisel kontrollere sahip olacak şekilde tasarlandı. Yaklaşık 1000 şarkı depolama kapasitesine sahip 4 GB dahili belleği ile kullanıcılar kolaylıkla DRM-siz müzik dosyaları ve şarkı listelerini sürükleyip bırakarak Mac veya PC için iTunes, Windows Media Player veya Windows Explorer üzerinden çalabiliyor.
 

NWZ-W273 oynatıcı, tam şarjlıyken sekiz saate kadar şarkı çalabiliyor. Aynı zamanda kullanımı kolay bir hızlı şarj fonksiyonu da sunuyor. Piliniz tamamen bitmiş olsa bile sadece üç dakika boyunca şarj edilmesi halinde, cihaz 60 dakikaya kadar müzik çalabiliyor.

 

Daima olağanüstü ses performansı sağlama amacına bağlı olan Sony”nin bu geleneği, kristal gibi net tiz sesleri ve derin baslar sunan NWZ-W273 oynatıcı tarafından da sürdürülüyor. Tipik olarak Sony”nin üst düzey kulaklıklarında bulunan güçlü sese ek olarak, destekleyici şekilde oturması için yeni bir gerilim bandı da bulunduran oynatıcı ile birlikte küçük, orta ve büyük kulaklıklar da verilmesi, cihazı koşu, bisiklet sürme veya yüzme sırasında güvenlik ve uzun süreli kullanım konfor sağlıyor.

NWZ-W273, Mart 2013″ten itibaren Asya Pasifik”te mavi, pembe, beyaz ve siyah renklerde temin edilebilecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here