Ana sayfa Donanım Sony’den şık ve yeni bir tarz

Sony’den şık ve yeni bir tarz

0

Sony, 14.2 megapiksellik, kullanımı kolay DSLR-A390 ve DSLR-A290″ı sunuyor

Sony, 14.2 megapiksellik DSLR-A390, Quick AF Live View ve 6.7cm (2.7-inç) eğilen LCD ekranlı 14.2 megapiksellik DSLR-A290″ı fotoğraf meraklılarının beğenisine sunuyor.
lginç bir tasarıma ve rahat kullanım için yeniden düzenlenen tuş düzenine sahip bu yeni α”lar, küçük ve şık gövdesiyle çok ayrıcalıklı. α390 modeli, hızlı ve doğru otomatik odaklama ile canlı fotoğraf ön izlemesi için eğilen LCD”li Quick AF Live View”e sahip. Ayrıca, kullanıcı dostu ekranda Yardım Kılavuzu ve Grafik Ekran bulunuyor. HDMI çıkışı ve BRAVIA Sync sayesinde TV”de fotoğraf şovu bir harika oluyor.

 

 

Hatasız ve düşük gürültülü resimler için 14.2 etkin megapiksellik bir çözünürlük ile her iki kamera da, DSLR kullanıcılarından takdir toplayan hızlı çekim olanağı sağlıyor. α390, ekstra olarak Quick AF Live View”in kazançlarını sunuyor. Bu eşsiz sistem, hızlı ve doğru phase-detection otomatik odaklaması ile açılabilen Clear Photo LCD”de canlı resim ön izlemesini birlikte getiriyor.

Sony”nin DSLR segmentindeki giriş modeli olan yeni α290, sadece 456 g (pil ve medya hariç) ağırlığa sahip küçük bir gövdede α390″la aynı 14.2 etkin megapiksel çözünürlüğü sunuyor.
 

Her iki makine de, daha rahat kullanıma izin veren yeni ve cazip bir tasarıma sahip. Her iki modelin üst kontrol alanları, tümüyle yeniden düzenlenmiş bir düğme düzeneği ile elden geçirildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here