Ana sayfa Donanım Sony”den şık ve renkli kulaklıklar!

Sony”den şık ve renkli kulaklıklar!

0

Sokaktaki yeni tarzınız: Sony”den şık ve renkli MDR V55 ve MDR ZX600 kulaklıklar

Sony”nin bahar gibi cıvıl cıvıl ve rengarenk kulaklıkları, mükemmel ses kalitesinin yanı sıra şık görünümü tamamlamasıyla da çok ayrıcalıklı. Sony MDR-V55, DJ stili ters çevrilebilir kulaklık başlıkları ile öne çıkarken, Sony MDR-ZX600e renk uyumlu tarzı ve  yüksek ses kalitesi ile fark yaratıyor.
 

Sony”nin sunduğu iki yeni kulaklık, kentli tasarımı, zengin detaylara sahip ses ile bir araya getiriyor. MP3 çalarınızın sunduğu sesin keyfine en iyi şekilde varabilmenizi sağlayacak ideal bir alternatif sunan Sony MDR-V55 ve MDR-ZX600, şık görünüm ile müziğe eşit derecede önem veren müzikseverlerin mutlaka sahip olması gereken kulaklıklar olarak öne çıkıyor.

Her iki model de, kulaklıklar kullanılmadığında daha az yer kaplamalarını sağlayan, döner kulaklık başlıkları ile kompakt bir tasarım sunuyor. MDR-V55 ve MDR-ZX600″ye, siyah, beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere dört göz alıcı renk seçeneğinde meraklılarına sunuluyor. Halka stili kulaklık yastıklarının renk vurguları, düğümlenmeyen yassı kablo ile tamamlanıyor.

 

 

Her tür müzik için tavizsiz ses kalitesi
Harika görünümlerin yanı sıra her iki kulaklık da hip-hop”tan caz ve rock”a kadar en sevdiğiniz ezgileri tavizsiz bir ses kalitesi ile sunuyor. Neodimyum mıknatıslara sahip 40 milimetrelik büyük sürücüler, geniş basları ve en ince detayları dahi koruyan canlı tiz sesleri barındıran üst düzey sesi mümkün kılıyor. Sağlam 1000mW güç kapasitesi ile tamamlanan kusursuz hassasiyet, her iki kulaklığı da kaynak tüm cihazlarla günlük kullanım için ideal kılıyor.
 

Sony MDR-V55 kulaklıklar kulüpten sokağa her yerde kulağınızda
Renkli ve DJ stili Sony MDR-V55 kulaklık, kulüpte ya da sokakta, nerede olursanız olun, tarzınızı herkesle paylaşmanıza olanak tanıyor. Kapalı tasarım, mükemmel ses izolasyonu için kulağa tam oturan rahat kulaklık yastıklar sunuyor. Ters çevrilebilir kulaklık başlıkları, dans pistindeki miksleri izlerken daha fazla esneklik sağlıyor.

Kişisel tarzınızı yansıtan Sony MDR-ZX600 kulaklıklar ile fark edilin
Kullanımı son derece hafif ve rahat olan Sony MDR-ZX600 kulaklık, her gün ev ile okul ya da işiniz arasında yapacağınız seyahatlerde kişisel tarzınızı ifade ederek, ayırt edilmenizi sağlıyor. Gerçek metal vurgular ve düğümlenmeyen yassı kordon ile uyumlu renkli halka detayı klasik görünüme yepyeni bir hava katıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here