Ana sayfa Donanım Sony”den ses kalitesi kavramına kompakt devrim

Sony”den ses kalitesi kavramına kompakt devrim

0

Sony”nin yeni ve kompakt Walkman NWZ-B160F/B160 MP3 çalarları, zengin ve derin bas sesler için tek dokunuşta güçlendirme düğmesine sahip. Hızlı şarj özelliği ile 3 dakikalık şarj ile 90 dakikalık çalma süresi sağlayan seri çıkartılabilir klipsi ile kıyafete, kemere veya çanta askısına takılabiliyor.

Hızlı müzik aramaları için ZAPPIN özelliğine sahip yeni modeller, ayrıca sürükle ve bırak yöntemi ile müzik dosyası transferlerini kolay hale getiriyor.

Koşarken, seyahat ederken veya arkadaşlarınızla birlikteyken, Sony”nin en son Walkman B Serisi MP3 çalarları size zengin bir ses kalitesi vaat ediyor. Yeni Walkman NWZ-B160 ultra-taşınabilir MP3 çalarlar Haziran 2011 tarihi itibariyle raflardaki yerini alacak.

Tam 28 gramlık ağırlığı ve 10 cm”den küçük boyutu ile Walkman B Serisi, göz alan canlı kontrast renk seçenekleri sunuyor.

 

 

Kompakt boyutlarına rağmen, Walkman B Serisi sunduğu kullanım kolaylığı ve Sony”ye has mükemmel ses kalitesi ile kendini diğerlerinden ayırıyor. Ne tür müzikten hoşlanırsanız hoşlanın, dolgun, derin bas ile zengin bir Walkman® ses kalitesi deneyimi yaşatıyor. Sesin gücüne daha da güç katmak için bas tuşuna basıp, uyumlu renkteki güç ışığının müzik ile birlikte yanıp sönmesini izlemek yeterli. 18 saatlik pil ömrü, daha uzun süre müzik dinlemenizi sağlıyor. Ama aceleniz varsa, Walkman”inizi sadece 3 dakikalığına şarj ederek, 90 dakikalık çalma süresi elde edebiliyorsunuz.
 

Yeni seri ile gelen çıkartılabilir klips, Walkman”inizi kemer, çanta askısı, gömlek ya da pantolonunuzun cebine takmanıza olanak tanıyor. Walkman”e dijital müzik koleksiyonunuzu yüklemek de son derece kolay. Tek yapmanız gereken, MP3 çaların yerleşik USB bağlantısını bilgisayarınıza takarak dosyaları sürükleyip bırakmak. ZAPPIN şarkı arama teknolojisi, tüm müzik dosyalarınızı hızlıca gözden geçirmenize imkan veriyor. Sadece ZAPPIN düğmesine basın ve menü veya çalma listeleri arasında arama yapmaksızın zahmetsizce her şarkıdan kısa birer parça dinleyin.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here