Ana sayfa Haber Sony’den PS4 Pro’ya geçişi hızlandıracak hamle

Sony’den PS4 Pro’ya geçişi hızlandıracak hamle

0

PS4 Pro gelişmiş özellikleri, 4K grafik desteği gibi özellikleriyle PS4 kullanıcılarının kısa sürede rüyalarını süslemeye başladı. Ancak piyasada yer alan oyunlar PS4 Pro“nun bu gelişmiş grafik performansına ayak uydurabilmiş değil. Sony oyunların PS4 Pro“ya uyarlanmasını sağlayan yeni bir yazılımla bu problemin üstesinden gelmiş gibi görünüyor.

İlk başta PS dünyasının en popüler oyunlarından olan Uncharted serisinin son oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Call of Duty: Infinite Warfere gibi bir dizi popüler oyun bu yeni yazılımla birtlikte PS4 Pro“nun gelişmiş özelliklerinden faydalanabilecek.

10 Kasım yani bugün itibariyle Avrupa”da 30″u aşkın oyun bu yazılımla birlikte PS4 Pro için görsel anlamda yenilendi ve pazara sunuldu. Sony 2016 yılının sonuna kadar 45″in üzerinde ounun da optimizasyonunun sağlanacağını açıkladı.

Tabii ki 2017 yılında piyasaya çıkacak oyunlar PS4 Pro”nun gelişmiş grafiksel özelliklerine uyumlu halde piyasaya çıkacak. Guerrilla  Games”in kıyamet sonrası aksiyon RPG oyunu Horizon Hero Down, Final Fantasy XV ve Watch Dogs 2, Sony“nin 2017 için PS4 Pro için geleceğini açıkladığı oyunlar. Doğrusu piyasanın en iddialı oyun konsolu olan PS4 Pro için daha bir çok ünlü oyunun 2017″de piyasaya çıkacağını tahmin etmek zor olmasa gerek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here