Ana sayfa Oyun Sony’den mobil eğlence deneyimine yepyeni bir açılım

Sony’den mobil eğlence deneyimine yepyeni bir açılım

0

Sony”nin Yeni Nesil Taşınabilir Eğlence Sistemi 2011″in sonunda geliyor

Sony, mobil eğlence deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyacak olan NGP kod adlı yeni nesil taşınabilir eğlence sisteminin bu yıl sonuna kadar çıkacağını duyurdu. Bu büyük hamle ile Sony, PlayStation”ın liderliğini pekiştirirken taşınabilir oyun pazarını daha da büyütecek.

Sony Computer Entertainment Inc. (SCE), son taşınabilir eğlence deneyimini sunacak olan NGP kod adlı yeni nesil taşınabilir eğlence sistemini duyurdu. NGP, 2011 yılının sonunda çıkacak.
 

NGP, sadece PlayStation”da mümkün olan benzersiz interaktif eğlenceyi sunmak üzere tasarlandı. Bu yeni sistem, SCE”nin hem PSP(PlayStation Portable) hem de PlayStation3 (PS3) eğlence sistemlerindeki deneyimi kullanılarak mümkün kılınan, zengin oyun ve gerçek dünya bağlamındaki sosyal bağlantıların devrimci bir şekilde bileşimini sunuyor.

 

 

 

Derin ve içine çeken oyun deneyimi PlayStation”ın DNA”sının temelini oluşturuyor ve NGP de bu vizyonun son örneğini temsil ediyor. Hem Wi-Fi hem de 3G ağ bağlantısına çeşitli uygulamalarla birlikte sahip olan NGP, kullanıcıların nerede olurlarsa olsunlar arkadaşları ile “karşılaşmaları”, “bağlantı kurmaları”, “onları bulmaları”, “paylaşımda bulunmaları” ve “oynamaları” için sonsuz olanaklar sağlayacak. Cihaz, en modern, yeni nesil taşınabilir eğlence deneyimini sağlayan bir dizi özelliğe sahip.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here