Ana sayfa Mobil Sony”den iki yeni akıllı telefon: Yeni Xperia J ve XperiaTM Miro

Sony”den iki yeni akıllı telefon: Yeni Xperia J ve XperiaTM Miro

0

Şık tasarımları ile dikkat çeken ve kullanıcıların sosyal hayata hızla entegre olmalarını sağlayan Xperia miro ve Xperia J satışa sunuldu

Xperia miro”nun renkli bildirimleri ile Facebook”un tadını çıkarın!
Şık tasarımlı Xperia miro sosyal medya entegrasyonunu kolaylaştırıyor. Xperia miro kullanıcıları, kendilerine gelecek bildirimler için istediği renkleri seçebiliyor. Facebook bildirimleri mavi renkte yanıp sönebilirken, kullanıcılara gelen çağrılar veya kullanıcıların kurdukları alamlar kendi istedikleri renkte ışık saçabiliyor. Beyaz, mavi, turkuaz, yeşil, altın sarısı, kırmızı veya mor renk alternatiflerine sahip bildirim ışıkları müzik parçaları veya galeride gezinirken de kullanılabiliyor. Renkli ışık bildirimi, sevilen sanatçı albümleri veya fotoğraflarla da eşleştirilebiliyor.
 

Xperia miro tek tuşla sosyalleşmeyi kolaylaştırırken, Sony Xloud yüksek ses iyileştirme sistemi ile en kaliteli müzik dinleme keyfini de sunuyor. Beş megapiksel kamerası ve çizilmez ekranı ile yüksek kalitede fotoğraf ve video çekme deneyimi sunan Xperia™ miro, Android Ice Cream Sandwich işletim sisteminin en güncel versiyonuna sahip. Xperia™ miro Teknosa Mağazaları”nda satışa sunuldu.
 

Büyük Ekranda Eğlence: Xperia J
Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen ve sosyal ağ uyarıları için renkli bildirim özelliği sunan Xperia J, çarpıcı görüntü netliği ile dikkat çekiyor. Wi-Fi ve DLNA bağlantıları ile televizyon veya tablet”lere entegre edilebilen Xperia J, kullanıcıların telefonlarında kurdukları dünyayı diğer elektronik cihazlara da aktarmalarını sağlıyor.
 

4 inç ekrana sahip Xperia J, akıllı aydınlatma özelliği ile kullanıcılarının gelişmelerden haberdar olmalarını sağlıyor. WALKMAN uygulaması ile Xloud yüksek ses iyileştirme sistemini bir araya getiren Xperia J ayrıca 5 MP otomatik odaklamalı kameraya sahip. XperiaTM J, Vatan Bilgisayar mağazalarında tüketiciye sunuluyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here