Ana sayfa Donanım Sony”den çığır açan hoparlör

Sony”den çığır açan hoparlör

0

Eşsiz görsel cazibe, 360 derece dairesel ses, bluetooth müzik akımı ve daha fazlası

Sony, iPhone akıllı telefondan veya iPod”dan* gelen müzik ile bir odayı doldurmanın yeni ve eşsiz şıklıkta bir yolunu yarattı. Sony Dairesel Ses, ses yayma teknolojisi, olağanüstü görünen ve inanılmaz sesler veren tek ve küçük bir yapıdan 3600 ses sağlıyor.

Klasik hoparlörlere farklı bir yapıda tasarlanan 3600 Dairesel Ses, odanın her köşesine kusursuz bir ses sağlıyor. Odanın neresinde olursanız olun, sesi en iyi şekilde ileten 3600 Dairesel Ses sistemi akıllı telefonlarda üst düzey müzik deneyimi sunuyor.

SRS-BTV25, iPhone gibi akıllı telefonlara ve Walkman, iPod touch ve iPad gibi diğer Bluetooth özellikli cihazlara kesintisiz bir bağlantı sağlamak amacıyla, Bluetooth kablosuz müzik akımı ile çığır açan 3600 Dairesel Ses teknolojisini birleştiriyor.

 

 

Küçük boyutu, büyük sesi ve çok yönlü akustiği, SRS-BTV25″in taşınabilirliğini kolaylaştırıyor. İster tek başınıza, isterseniz birkaç arkadaşınızla kullanabileceğiniz SRS-BTV25 mükemmel bir müzik makinesi olarak tasarlandı.

SRS-BTV25 ile eğlence, akıllı telefonlar ve müzik çalarlarla sınırlı kalmıyor. Bluetooth desteği sunan cihazlarla uyumlu olarak çalışabilen sistem, kablosuz olarak , zengin ve çok yönlü ses iletimi yapabiliyor. Optimal tasarımı ile evdeki herhangi bir yere rahatlıkla uyan SRS-BTV25, siyah renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

özel bir bas sesleri kuvvetlendirme fonksiyonu, kalabalığın bastıramayacağı ve bir partiyi mükemmelleştirecek sesi garantiliyor. Ses giriş yuvası, kullanmak istediğiniz Bluetooth desteği olmayan herhangi bir çaları mini jak yoluyla cihaza bağlama imkanı sunuyor. Maksimum yarar için müziği her zaman, bir USB şarj yuvası yoluyla şarj edebileceğiniz akıllı telefonunuzdan veya iPhone”unuzdan dinleyebiliyorsunuz.

Sony tasarım uzmanlığı, SRS-BTV25″i eşsiz 3600 sesten büyük görsel cazibeye kadar her seviyede geliştiriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here