Ana sayfa Donanım Sony’den bugüne kadarki en ince Walkman, Video MP3 çalar!

Sony’den bugüne kadarki en ince Walkman, Video MP3 çalar!

0
7,2 mm ile en ince gövdeye sahip olan, 2,8 inç OLED ekran, S-Master dijital amplifikatör ve dahili Dijital Gürültü Engelleme (%98’e kadar) özellikleri bulunan Sony WALKMAN A845 Video MP3 çalar, yenlikçi ses teknolojisiyle dikkat çekiyor.

S-Master Dijital Amplifikatör teknolojisi, zengin ve gerçeğe yakın ultra düşük distorsiyon ses özelliğini garanti ediyor. Stüdyo veya konser salonunda Sony özellikli hi-fi ve ev sineması ürünleri, S-Master dijital amplifikatör ile net, kusursuz sesi koruyarak sizi ortamın merkezine almayı başarıyor. Sony”nin Clear Audio teknolojileri dinamik, detay dolu sesleri dinlemek için geliştirildi. Clear Bass, düşük uç frekansları bozulma olmaksızın son derece güçlü ve kontrollü sunarken, Clear Stereo sol ve sağ kanallar arasındaki sızıntıyı azaltıyor.

 

 

DSEE Teknolojisi, yüksek frekanslı bilgiyi akıcı ve ayrıntılı sunmaya yarıyor. Bu teknoloji sayesinde genellikle orijinal CD kalitesinde müzik dosyasının MP3 olarak sıkıştırıldığında kalite kaybetmesine son veriliyor. Yüksek kaliteli 13.5 mm Ex dikey kulaklıkları da takınca, Sony Walkman A845, sizi dış müdahaleler olmaksızın keyifli bir dünyaya doğru yolculuğa çıkarıyor. Dijital gürültü engelleme yaklaşık olarak %98 gibi büyük bir oranda çevre sesini kesiyor. Bunu sağlamak için dışarıdan gelen gürültüyü algılayarak, filtreden geçiriyor. üç farklı profil ayarı sayesinde uçakta, trende veya otobüste ya da ofiste olunsa bile, optimum gürültü azaltmanın keyfini sürme imkanı tanıyor. Sağlanan adaptör ile uçakta seyahat edenler uçağın AV sistemi ile doğrudan Sony WALKMAN® A845″e bağlanabiliyor ve dijital gürültü engelleme sayesinde müzik dinleyebiliyor. İçerik aktarma (Content Transfer) yazılımı kullanılarak bilgisayarın medya dosyasından ya da iTunes 9.0″dan “sürükle ve bırak” yöntemiyle müzik, video, fotoğraflar ve müzik listeleri son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde aktarılabiliyor. DRM WMA ve WMV dosyaları dahil, birçok müzik video formatlarını da destekliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here