Ana sayfa Yazılım Sony”den bedava 3D oyun

Sony”den bedava 3D oyun

0

Haziran ayında çıkacak 3D televizyon alana 3D oyun bedava!
 

Sony yaptığı yazılı açıklama ile ilk 3D televizyon serisini Haziran ayında satışa çıkaracağını açıkladı. Ama bizim için asıl önemli olan açıklama içindeki küçük bir detay.

Açıklamaya göre ilk Sony 3D televizyonlardan alan PS3 kullanıcıları dört adet ücretsiz 3D oyunu PSN”den indirip oynayabilecek. Haziran ayında satışa sunulacak ilk 3D televizyon olacak olan HX800 modeli ile birlikte iki adet gözlük ve PSN”de kullanabileceğiniz şifre gelecek. üstelik kullanıcılar, ilk üç boyutlu blu-ray filmlere de aynı ay içerisinde kavuşabilecek. PSN”de yayımlanacak 3D oyunlar ise şu şunlar:

– Pain
(3 bölüm 3D, 1 bölüm 2D)
– Wipeout HD (tam sürüm)
– Super Stardust HD (tam sürüm)
– Motorstorm Pacific Rift (tek bölüm 3D demosu)

Yeni bir 3D televizyonu denemek için güzel olan oyunlar, üçüncü boyutu düşününce gerçekten heyecan yaratıyor. Ama işin bir de ekonomik olarak dördüncü boyutu var! Müthiş bir 3D deneyimiyle oyun oynamak isteyenler ekonomik hazırlıklarını yavş yavsaş yapsa iyi olur.

Bunun yanında ilk 3D blu-ray”ler ise Cloudy with a Chance of Meatballs isimli animasyon film ve Deep Sea isimli sualtı belgeseli. 2010 Dünya Kupası”nın da üç boyutlu olarak yayımlanacağını düşünürsek, 3D teknolojisi çıktığı andan itibaren çok kuvvetli bir etki bırakması muhtemel.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here