Ana sayfa Donanım Sony’den “85 gramlık” video kamera

Sony’den “85 gramlık” video kamera

0

Sony, 1080p çözünürlükte, 120fps hızında HD video kaydı gerçekleştirebilen oldukça minimalist düzeydeki video kamera modelini lanse etti. Şoka hazır olun! Yeni Sony kamera yalnızca 85 gram ağırlığında…

Sony”de video kameraların ultra-mini hale dönüşümü tam gaz devam ediyor! Sony, kompaktlığın yanı sıra yenilikçi teknolojiler ve kolay kullanım özellikleri ile aygıtı diğer birçok rakibinden ayrı noktada konumlandırmayı başarmış. Yeni video kamera versiyonu HDR-AS10″u tanıtan Japon menşeili teknoloji şirketi, yalnızca 85 gram ağırlığında(pili dâhil) bir aygıta imza attı. Video kamera; zorlu doğa koşullarına da dayanıklı bir izolasyon gücüne sahip. 6 metreden düşmeye karşı dayanıklı Sony HDR-AS10″da böylelikle çok zorlu yüksekliklerden HD video kayıtları gerçekleştirebilir, bir tepede koşarken aygıtı sakınmak için kafanızda soru işaretleri ile yol almazsınız.
 
Yükseklerden düşmeye karşı dayanıklılığının yanı sıra Sony HDR-AS10″da çamur, yağmur, kar ve toza karşı da kuvvetli bir izolasyon yapısının bulunduğunu belirtelim. 1080p çözünürlükte, 120fps hızında HD video kaydı gerçekleştirebilen oldukça minimalist düzeydeki video kamera, hareketli anlar için ideal teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca HDR-AS10″da Exmor R İşlemci teknolojisi kullanılmış durumda. Böylelikle hızlı tepki sonuçları, genel teknoloji özellikleri arasında yer alıyor. Sarsıntı önleyici mekanizmasının yanı sıra pratik çekim modları da bulunan aygıtta, çok az sayıda buton bulunuyor ve görüntü kalitesi çok küçük boyutlarının yanı sıra üst düzeyde sonuçlar sergilemeyi başarıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here