Ana sayfa Donanım Sony”den 20 inç”lik bomba!

Sony”den 20 inç”lik bomba!

0

Sony, Vaio ürün grubuna eklediği 20 inç ekranlı Tap 20’yi IFA 2012’de basına tanıttı!
 

Sony Vaio ürün Planlama Müdürü Yu Tsukahara’nın bizzat basına tanıttığı Tap 20, Sony tarafından “Büyük Bir PC” olarak tanımlanıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere 20 inç ekran boyutuna sahip olan yeni bilgisayar, all-in-one kategorisi ile tablet bilgisayar kategorisine de konulabilir! Nasıl mı? Şöyle ki, ürün hem 20 inç gibi AIO PC’lere kıyasla daha küçük bir ekran boyutuna sahip, hem de dokunmatik ekran özellikleri içeriyor. öte yandan 5.6 KG ağırlığa sahip olması ise, cihazı tablet bilgisayar olmaktan uzaklaştırıyor.
 


Sony Vaio Tap 20’nin önden görünümü
Fotoğraf: Akhun Aktosun
 
Tap 20’nin dizaynı gerçekten çok şık. Kullanımı da oldukça kolay. özellikle 20 inç”lik bir ekran üzerinde Windows 8 kullanmak inanılmaz bir deneyim sunuyor. Tap 20″nin arkasında tek bir ayaklık var, fakat bu ayaklık oldukça sağlam görünüyor. Buna rağmen kullanım kolaylığı sağlaması açısından tek parmakla bile bükülebiliyor.
 

Sony Vaio Tap 20’yi ayakta tutan ayaklık
Fotoğraf: Akhun Aktosun
 
Sony entegrasyonları dolayısıyla Wi-Fi Direct üzerinden tek dokunuşla Xperia telefonlardan Tap 20″ye müzik aktarımı sağlamak çok kolay. Bu işlem, Wi-Fi ağının durumuna göre biraz uzun sürebiliyor. Cihazın arka panelinde hem alt hem de üst kısmında hoparlör bulunuyor. S-Force Front Surround 3D ile desteklenen ses çıkışı, tatminkar bir performans sergileniyor.
 
Sony Vaio Tap 20
Sony Vaio Tap 20’nin yandan görünümü
Fotoğraf: Akhun Aktosun

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here