Ana sayfa Haber Sony CES 2016″da taşınabilir kablosuz ses cihazlarını tanıttı

Sony CES 2016″da taşınabilir kablosuz ses cihazlarını tanıttı

0

Sony, taşınabilir kablosuz hoparlörlerini ve Extra Bass kulaklık serisini henüz tanıttı.  Yeni kablosuz hoparlörlerin modelleri SRS-XB3 ve SRS XB2 olarak açıklandı ve içeriğinde 42 mm rakamında hoparlör kesiti bulunuyor. Yeni mıknatıslar, diyaframların ses basıncını ayarlayabilmesi 480 gr’lık ağırlıkla buluştuğunda ortaya farklı bir kablosuz ses sistemi çıktı. İki modelin öne çıkan özellikleri arasında, 

Her iki kablosuz hoparlörün farklı kullanım alanı var. XB3 ve XB2 ortama göre konum değiştirebilirken iki modelin de “hoparlör ekle” özelliği kablosuz olarak iki ek hoparlör eklemenize imkan sağlayacak. Bunlara ek olarak eş zamanlı iki hoparlör yoluyla müzik ve diğer medyaları yürütmeyi sağlayan Double modu ve müziği stereo olarak çalınmasını sağlayacak özellikler iki modelde de var. 

Kablosuz ürünlerin yanısıra bir de kulaklık modeli tanıtıldı. Model, MDR-XB650BT olarak açıklandı ve Sony’nin Extra Bass serisine ek olarak geliyor. Bu modelin de Bluetooth bağlanabilirliği ve AAC, AptX kodekleriyle de uyumlu ve NFC aracılığı ile de mobil cihazlara bağlantı kurabilecek. Kulaklıklar, özellikle yeni geliştirilen temas yüzey alanı ile sabit şekilde oturarak ergonomisini sağlıyor. Kulaklık USB üzerinden şarj edebilir ve 30 saat sürekli müzik oynatabilecek.

ürünler mayıs ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here