Ana sayfa Haber Sony bu hafta yeni projektör sistemlerini tanıttı

Sony bu hafta yeni projektör sistemlerini tanıttı

0

Sony, bu hafta genel olarak kurumsal tarafa yönelik geliştirdiği projektörleri basına tanıttı. 3LCD lazer ışık kaynaklı teknolojilere sahip VPL-FHZ57 modeli, medikal kuruluşlar ve diğer şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek adına tasarlandığı söylendi. Yeni model, WUXGA çözünürlük (1920 x 1200), tüm aydınlatma koşullarında net ve parlak sunumlar, kenar karıştırma, çeşitli dikey/yatay lens kaydırma seçenekleri, çeşitli enerji tasarrufu ayarları ve 20.000 saate kadar bakım gerektirmeden çalışma özelliklerine sahiptir. VPL-FHZ57, ayrıca projektörün yan ya da baş aşağı gibi herhangi bir açıda serbestçe yerleştirilmesini sağlayan entegrasyon esnekliği sunacak. 

Sony‘nin 3LCD “BrightEra” lazer ışık kaynağı teknolojisinin kullanıldığı VPL-FHZ57, lamba tabanlı geleneksel projeksiyonlara göre işleri oldukça kolaylaştıran ve neredeyse hiç bakım gerektirmeyen uzun ömürlü lazer ışık kaynağı özelliğiyle canlı renkler veren 3LCD teknolojisinin tüm avantajlarını sunuyor. 20.000 saatlik ışık kaynağı çalışma süresiyle elde edilen gerek zaman tasarrufu gerekse ekonomik kazançlar sayesinde, normal şartlarda ampul değiştirmek için harcanan kaynaklar ve maliyetler de azaltılmış oluyor.
 

Sony, yeni VPL-CH370 WUXGA‘nın lansmanıyla, oldukça popüler olan C Serisi kurulum projektörü modellerine bir yenisini daha ekledi. 5000 lümen parlaklık sunan VPL-CH370, daha fazla bağlantı seçeneği sunmak ve büyük sınıflarda ya da geniş toplantı odalarında kolay kullanım, güvenilirlik ve düşük sahip olma maliyeti sağlamak için İsteğe Bağlı Kablosuz özelliğine sahiptir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here