Ana sayfa Donanım Sony Bloggie Full HD ile 360 derece video keyfi

Sony Bloggie Full HD ile 360 derece video keyfi

0

Sony”nin Bloggie Touch”ı ile Full HD ve 360 derece videolar çekmek çok eğlenceli

Sony, şık tasarımı ile göz kamaştıran, eşsiz özellikleri ile Full HD video klipler ve fotoğraflar çekmeyi son derece kolay hale getiren yeni Bloggie Touch”ını da IFA Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı 2010″da tanıttı. Sony”nin yeni Bloggie Touch MHS-TS20K mobil HD anlık kamerası, 2010 Kasım ayının başından itibaren satışa sunulacak.

İlk nesil Bloggie modellerine göre radikal bir değişimle ulaşılan tamamen yeni HD anlık kamera, ince, yuvarlak hatlı gövdesi ve fırça izli mükemmel alüminyum cilası ile yeni bir görünüme sahip. Kamera, nerede olursanız olun, yaşamınızın özel anlarını çekmek ve paylaşmak için mükemmel bir “hepsi-bir-arada” çözümü sunuyor.
 

Kameranın şık ve net hatları, fotoğraflarınıza ve video kliplerinize canlı bir görüntü veren büyük, parlak 7.6 cm”lik (3″) LCD dokunmatik ekran tarafından destekleniyor. Düzgün yeni bir kullanıcı ara yüzü, klipleriniz ve resimlerinizle pratik olarak “dokunma ve hafifçe vurma” şeklinde oynamayı basitleştiriyor.

 

 

Hassas Exmor CMOS Sensör, parlak Full HD videolar ve net detaylara sahip fotoğraflar çekiyorr. Resim kalitesi, çekim açık havada veya kapalı bir günde bile yapılsa net ve düşük titreşimli görüntüler sağlamak için F2.8 maksimum diyafram açıklığı olan aydınlık, yüksek kaliteli lenslerle daha da artırılmış.

Bloggie Touch, geniş açı fonksiyonuna sahip çok yönlü bir otomatik odaklamalı lense sahip. Ayrıca, nesnelere 10 cm”e kadar yaklaşırken, keskin bir şekilde odaklanmak için yeni bir otomatik makro modu da bulunuyor. Bu sayede de unutulmayan bir restoranın yemek menüsünü veya tatilde keşfedilen güzel bir çiçeğin fotoğrafını çekmek için ideal koşullar sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here