Ana sayfa Donanım Sony BDp-S550

Sony BDp-S550

0
Sony”nin geliştirdiği BDP-S550 Blu-ray Disc Oynatıcı, “BD-Live Ready”  ve BD-Java ürün yazılımları da dahil olmak üzere BDP-S350 ile aynı özellikleri taşıyor. BDP-S550″de internetten indirilen “BD-Live Ready” içeriğini saklamak için 1GB’lık dahili bellek bulunuyor.

BDP-S550 ayrıca, DTS-HD Master Audio Decoder desteği ile ileri düzeyde sinema ve surround ses deneyimi yaşatan ve HDMI bağlantısına gereksinim duymadan ev sineması alıcısına doğrudan bağlanabilen 7.1 kanal analog ses çıkışı sağlıyor. BDP-S550″de XrossMediaBar özelliği ile sunuluyor. BRAVIA Sync teknolojisi de oynatıcıların BRAVIA LCD TV”lere ve ev sineması sistemlerine son derece kolay bir şekilde bağlanmalarını sağlıyor.

BDP-S550, geniş renk alanı çoğaltması için uluslararası bir standart olan x.v.Color (xvYCC) teknolojili AVCHD diskleri destekliyor. Bu standart, geçerli görüntü verisi aralığını yaklaşık yüzde 180 artırarak oynatıcıların daha doğal ve canlı renkler sunmasını sağlıyor. BDP-S550 ayrıca BD-R/RE (BDMV ve BDAV modları), DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, CD, CD-R/RW (CD-DA format) ve DVD/CD kaydedilebilir medya üstünde JPEG de dahil bir dizi görüntü formatına uyumlu olarak çalışıyor. www.sony.com.tr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here