Ana sayfa Donanım Sony “bakış açısı”nı değiştiriyor

Sony “bakış açısı”nı değiştiriyor

0

Yeni Bravia TV 2010 serisi farklılıklarıyla ön plana çıkıyor
 

Sony”nin yeni ev eğlence serisinin getirdiği yenilikçi konsept ve BRAVIA TV”ler, Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi ve Sony Eurasia A.Ş. Bravia TV ürün Müdürü Ersin Kösoğlu”nun katılımıyla düzenlenen “Geleceğe Hoşgeldiniz” temalı toplantı ile gerçekleştirildi. Sony”nin ev eğlencesi deneyimini yeniden tanımlayan tasarım ve teknolojilerinin yanı sıra gelecek hedefleri de paylaşıldı.

Yeni serinin en önemli özelliği modellerin tüketici odaklı olması. Yani  modellerin  tüketicilerin beklenti ve bütçelerine göre belirlenmiş olması. Yeni seri tsarımıyla farklı bir “Monolithic Design” cazibesine sahip. TV”nin 6 derecelik bir açı ile eğilmesine olanak tanıyan bu konsept, TV ve hoparlörlerin, alçak modern mobilyalar üzerine konularak, son derece ideal bir izleme açısı yaratılmasını sağlıyor.

 

Yeni Bravia Serisi’ni Sony LCD ürün Müdürü Ersin Köseoğlu anlattı
Video:

 

“Sony’nin 3D planı ne?”, “3D teknolojisi nasıl yaygınlaşacak?” sorularını Sony Eurasia Teknik Pazarlama Yönetmeni Mete Emiroğlu Technotoday için yanıtladı.
Video:

 

 

3. boyut boyut değiştiriyor
Yeni Bravia serisi ile Full HD 3D yepyeni bir boyuta taşıyor. Bulanık, renklendirilmiş resimler ve karton gözlük devri kapanırken; Sony”nin yarattığı 3D dünyası gelişmiş sıralı çerçeve teknolojisi devri açılıyor. Yüksek teknolojili Active Shutter gözlükler saniyede 200 kere açılıp kapanmasıyla sağlık sorunu yaşatmadan 3D keyfini garanti ediyor.


 

İnternet TV’de
Bravia ile Internet TV’ye entegre oluyor. TV ile İnternet”ten yayın hizmetlerine erişimi kolaylaşıyor. Ayrıca İnternet’e kablosuz bağlanarak video paylaşsım siteleri ve sosyal ağlar kolayca takip edilebiliyor. XrossMediaBar arayüzü ile kategorilere ayrılmış menülere hızla erişilebiliyor.

Sinema oturma odasında
Bravia Full HD 3D ile yarattığı mükemmel görüntü kalitesine ek olarak, sahip olduğu Image Blur Reduction (bulanıklık azaltma) ve Advanced Motionflow 200 Hz PRO teknolojisi sayesinde son derece düzgün, gerçekçi ve akıcı hareketli görüntüler elde ediliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here