Ana sayfa Donanım Sony, Apple”a müdahaleye hazırlanıyor.

Sony, Apple”a müdahaleye hazırlanıyor.

0

Eylül ayında iPhone 6‘nın çıkmaya başlayacağı ile ilgili açıklamalar geldi. Bu açıklamalar akıllı telefon piyasasını daha fazla kızıştırdı. İlk olarak iPhone 6 dedikoduları üzerine bir de Google I/O konferansı eklenince Sony‘nin Xperia‘sı da kayıtsız kalmayacak gibi. Gün içerisinde Sony Xperia‘nın resmi Twitter adresinden atılan tweet’den sonra halen devam eden Google I/O konferansı kulislerinde, Sony‘nin Xperia Z2 ile dev bir adım atacağı konuşuluyor.  

 

Sony Xperia’nın yeni telefon modeline ne isim vereceği merak konusu. Bazı kaynaklarda bunun, Xperia Z2 Ultra olacağı konuşuluyor

 

 

 

 

 

 

İki gündür, Google‘ın yeni atılımları konuşulurken Android cihazlarında akıbeti merakla bekleniyor. Gelecek olan güncellemeler ve yenilikleri ne kadar zamanda getirecekleri tartışılıyor. Ancak yavaş yavaş netleşiyor ki; Sony Xperia Z2‘nin yeni telefonu Android L‘de işlerin tam olarak raylara oturmasından sonra piyasaya sürülecek ve tamamen “olmuş” bir telefon hedefleniyor. Google‘ın konferansına katılan geliştiriciler yeni Xperia‘nın iPhone 6‘nın çıkış tarihinden önce netleşeceğini konuşuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here