Ana sayfa Donanım Sony Alpha ailesi genişliyor

Sony Alpha ailesi genişliyor

0

A850, profesyonel özellikleri ve cazip fiyatıyla dikkat çekiyor

  Sony, fotoğraf çekmeyi bir tutku haline getiren ve dijital fotoğrafçılık alanında devrim yaratan Alpha dijital SLR fotoğraf makinesi ailesini yeni A850 ile genişletiyor. üstün görüntüleme kalitesi, kullanım kolaylığı ve geliştirilmiş yaratıcı seçenekleriyle fotoğraf tutkunlarının beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan A850, cazip fiyatıyla kullanıcılarına full-frame dünyasının sınırsız imkanlarını sunuyor.Profesyonel kullanım ve yüksek performans için özel olarak tasarlanan yeni A850, 24.6 megapiksel sensör özelliği de dahil olmak üzere A900″ün fotoğrafçılık dünyasına getirdiği pek çok eşsiz özelliği taşıyor. A850, A900 gibi gelişmiş Carl Zeiss full frame objektiflerin ve yüksek performanslı 5 G objektif modelinin de olduğu geniş bir Alpha objektif ailesinin sunduğu yaratıcı imkanları beraberinde getiriyor.

 

A850″nin yüksek performansının ardında, canlı ve son derece gerçeğe yakın görüntüleri yakalayan 24,6 efektif megapikselli Full-frame Exmor™ CMOS sensör bulunuyor. Full-frame sensör ile yakalanan yüksek çözünürlükteki fotoğraflar hem analog hem de dijital kullanımda etkinleştirilebilen 2 aşamalı gren azaltma ile geliştiriliyor.Gren azaltma, ilk olarak ışığı elektronik sinyallere dönüştürürken uygulanıyor. Yeni model sahip olduğu çift BIONZ görüntü işleme motoruyla yüksek miktarda dijital datayı, en az grenle son derece yüksek netlikte fotoğraflara dönüştürüyor. Ayrıca ISO 6400″e kadar çıkabilen yüksek hassasiyet ayarıyla detaylı ve düşük grenli fotoğraflar çekmeye olanak tanıyor.

Fotoğraf makinesinin ödün vermeyen özellikleri, daha fazla karenin yakalanmasını sağlayan hızlı ve yüksek hassaslıkta çalışan 9 aşamalı bir AF sistemi ile destekleniyor. Ayrıca konu saptamaya yardım eden 10 odak yardım noktası, odak aramayı azaltmak için gelişmiş odak dışı saptama ve geniş diyaframlı objektiflerde gelişmiş AF doğruluğu için özel bir F2.8 sensör bulunuyor.
Yeni A850 DSLR fotoğraf makinesi Ekim ayı itibariyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here