Ana sayfa Donanım Sony 4K teknolojisi satışa çıkıyor!

Sony 4K teknolojisi satışa çıkıyor!

0

Sony”nin 2013 model BRAVIA TV Serisi, 65 ve 55 inç 4K Ultra HD TV seçenekleri Temmuz ayında Türkiye”de satışa sunuluyor

BRAVIA X9005, Full HD”nin dört katı detay sunan en doğal ve gerçekçi görüntüleri hayatın merkezine oturtuyor. Sony”nin geliştirmiş olduğu yeni TRILUMINOS ekran görüntü teknolojisi sayesinde tüm renkler en doğal haliyle ekrana geliyor. Yüzde 150 oranında daha geniş renk gamı ile kırmızılar daha kırmızı, yeşiller daha yeşil vemaviler daha mavi görünüyor. Ultra gerçek renklerden oluşan genişletilmiş renk paleti ile izleme deneyiminizi daha da zenginleştiriyor.
 

Sony”ye has yeni TRILUMINOS ekran, görüntülemesi zor kırmızı ve zümrüt yeşilini de içeren, zengin, ultra gerçek renklerden oluşan genişletilmiş renk paleti ile izleme deneyiminizi daha da zenginleştiriyor. Pırıl pırıl deniz manzaralarından çiçeklere ve otların rüzgâr altında dalgalandığı yemyeşil çayırlara kadar her şey, çok daha net ve tatmin edici ölçüde daha gerçek oluyor.

Sony TRILUMINOS özelliğine sahip TV`ler, QD Vision”un sunduğu “Color IQ” optik bileşeni (*1) ile Sony”nin eşsiz görüntü teknolojilerini bir araya getirmek suretiyle, çok daha doğal, canlı ve duygu derinliği oldukça yüksek bir izleme deneyimi sunan dikkat çekici ölçüde geniş bir renk gamı elde ediyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here