Ana sayfa Haber Sony 4K teknolojili PXW-Z150 kamerasını henüz duyurdu

Sony 4K teknolojili PXW-Z150 kamerasını henüz duyurdu

0

Sony, XDCAM serisine PXW-Z150 video kamerayı eklediğini duyurdu. Bu seri, kablosuz kullanıma ve yüksek kaliteli 4K*1 çekime olanak tanıyan yeni işlevler sunan, hafif ve kullanımı kolay profesyonel video kameralardan oluşmaktadır. Taşınabilir PXW-Z150‘nin esnek ve zahmetsiz kurulum özellikleri sayesinde tüm deneyim düzeylerinden içerik oluşturucular, gereksinim ve beklentiler ne kadar zorlu olursa olsun, içerik ve etkinlik çekim senaryoları için etkileyici görüntüler sunabilecekler. PXW-Z150, kullanıcılara muhteşem 4K kayıt ve Full HD kalitesinde etkileyici 5x ağır çekim olanağı sunan 1,0 tipi istiflenmiş Exmor® RS CMOS görüntü sensörüne sahiptir. Bunlar, en yüksek kalitede kurumsal veya kişisel prodüksiyonlar sunmak isteyen içerik oluşturucular için vazgeçilmez işlevlerdir. 

Sony dahili canlı akış ve kablosuz iş akışı özellikleriyle 4K kalitesi sunan yepyeni PXW-Z150 kompakt profesyonel video kamerasını tanıtıyor

İçerik oluşturucular artık hızlı ve zahmetsiz kurulumdan, yayın kalitesinde görüntülerden, tüm gereksinimleri ve beklentileri karşılayacak gerçek çok yönlülükten yararlanabilecekler

Sony XDCAM serisine PXW-Z150 video kamerayı eklediğini duyurdu. Bu seri, kablosuz kullanıma ve yüksek kaliteli 4K çekime olanak tanıyan yeni işlevler sunan, hafif ve kullanımı kolay profesyonel video kameralardan oluşmaktadır. Taşınabilir PXW-Z150′nin esnek ve zahmetsiz kurulum özellikleri sayesinde tüm deneyim düzeylerinden içerik oluşturucular, gereksinim ve beklentiler ne kadar zorlu olursa olsun, içerik ve etkinlik çekim senaryoları için etkileyici görüntüler sunabilecekler. PXW-Z150, kullanıcılara muhteşem 4K kayıt ve Full HD kalitesinde etkileyici 5x ağır çekim olanağı sunan 1,0 tipi istiflenmiş Exmor RS CMOS görüntü sensörüne sahiptir. Bunlar, en yüksek kalitede kurumsal veya kişisel prodüksiyonlar sunmak isteyen içerik oluşturucular için özellikle tavsiye edildi.

Pozlama ve alan derinliği kontrolünde esneklik sunmak için 4 kademeli ND filtre, kameraya dahil edildi. Ayrıca çoklu Arabirim (MI) Yuvası, PXW-Z150 ile Sony‘nin UWP-D serisi kablosuz mikrofonlar gibi çevre üniteleri arasında kolay entegrasyon sağlayarak kablo sorununu ortadan kaldırır. PXW-Z150, uzaktan Wi-Fi kullanan bir akıllı telefon veya tablet kullanılarak kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca 400*3 dakika kesintisiz kayıt süresi sunan dikkate değer bir pil ömrüne sahiptir. Böylece gerektiği anda gereken nesneyi çekmeye hazır olursunuz. Geniş görüş açılı ve yüksek kontrastlı 0,39 tipi 1440K OLED vizör ile 3,5 tipi 1550K LCD panel sayesinde yüksek görünürlük sağlanır.

PXW-Z150, çeşitli ortam ve düzenleme gereksinimlerine uyum sağlayarak Sony’nin gelişmiş XAVC (Uzun GOP) formatının yanı sıra MPEG2HD (50 Mb/sn / 35 Mb/sn) geleneksel yayın formatını da destekler. PXW-Z150; profesyonel standart 3G-SDI, XLR girişleri, HDMI, çoklu/Mikro USB, REMOTE ve Kompozit (ses) dahil olmak üzere çeşitli dahili bağlantı seçenekleri sağlayarak adaptör ihtiyacını ortadan kaldırır. Video kamera, kayıt süresini ve iş akışı esnekliğini artırmak için iki adet bellek kartı yuvasıyla donatıldı ve SDXC ile SDHC kartlarla uyumludur. çift medya yuvası; yedek, eş zamanlı ve sıralı kayıt gibi çeşitli kayıt seçenekleri sağlar.

kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here