Ana sayfa Yazılım Sony 3D Dünya kupası için hazır

Sony 3D Dünya kupası için hazır

0
En yeni teknolojileri ile hayalleri gerçekleştirerek, insanların hayatına değer katan Sony, şimdi de tüm dünyayı, yarattığı 3D devrimine katılmaya ve 3 boyutlu eğlence deneyiminde “ilk”leri yaşamaya davet ediyor.
İlk Full HD 3D Sony BRAVIA H800 TV modeli Haziran”da piyasaya çıkıyor. PlayStation®3 (PS3™) için geliştirilen 3D stereoskopik oyunlar, Türkiye”de PlayStation Network Store açıldıktan sonra ücretsiz olarak indirilebilir hale geliyor. Belirli 3D TV”ler ve Blu-ray oynatıcılarla birlikte 3D Blu-ray disk filmler veriliyor. En yenilikçi ve kapsamlı 3D Blu-ray oynatıcı ve Ev Sinema Sistemleri hazır. Sony ve Mars Entertainment Group işbirliği ile sinemaseverler, çok ayrıcalıklı bir 3 boyutlu yolculuğa çıkıyor.

Sony, 3D”ye ilişkin yeni teknoloji ve ürünleri hakkında bugün yapmış olduğu duyuru ile yarattığı eşsiz “3D Dünyası”nda, tüketici elektroniği, film yapımı ve oyunlardaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor. Buna göre Sony 3D TV”ler ve Blu-ray oynatıcılar, FIFA Dünya Kupası™ 2010 heyecanının başlayacağı Haziran ayında mağazalarda olacak. Sony, dünya kupası kapsamında da bir ilke daha imza atacak ve 2010 FIFA World Cup South Africa™ resmi 3D filmini çekecek. Ayrıca şirket, tüketicilerin, ilk 3 boyutlu televizyon deneyimini Sony ile yaşamaları için tercih sebepleri olacak yeni ürün serileri, hizmet ve ücretsiz içeriklerini de duyurdu.

BRAVIA® HX800″den sonra en yeni Sony 3D TV”ler de yolda
Sony, 3D deneyimini evinde yaşayabilmeyi heyecanla bekleyen tüm tüketicileri için HX800 serisi 3D televizyonunu tanıttı. 3 boyutlu sinema deneyimini mümkün kılacak olan HX800, eşsiz Monolithic Design konseptindeki tasarımı ve teknolojisi ile de çok ayrıcalıklı. HX800″ün tanıtımını takiben önümüzdeki haftalarda yeni Sony 3D TV modelleri de lanse edilecek.

Sony”nin en yeni 3D teknolojisi, doğal olarak tüm yeni çıkacak BRAVIA 3D TV’lerde de olacak. Sony”nin, izleyicilerin 3D deneyimini, Full HD 1080p çözünürlük kalitesinde yaşamalarına olanak tanıyan en son 200Hz Motionflow teknolojisine, 3″ü de Sony”ye ait olan “High Speed Precision”, “LED Boost” ve “Simulated 3D” teknolojileri de dahil edilerek, 3D görüntü kalitesi daha da artırılıp, geliştirilmiş. Bu sayede Sony, 3D görüntünün çok daha net, parlak ve gerçek bir deneyim olmasını sağlıyor.

 

 

3D stereoskopik PS3™ oyunları, Sony 3D TV”lerin hediyesi
Sony 3D TV”lerin pazara sunulmasıyla birlikte, PlayStation 3 kullanıcıları için 3D stereoskopik oyunlar en önemli gündem maddelerinden biri haline geliyor. HX800″ün tanıtılmasıyla eş zamanlı olarak, Sony Computer Entertainment Europe, PlayStation Ağı üzerinden kullanılabilecek olan 4 adet 3D stereoskopik PS3 oyunu yayınlayacak ve bu oyun koleksiyonu BRAVIA 3D TV satın alanlara hediye olarak verilecek.
Heyecan dolu Wipeout ®HD ve Motorstorm Pacific Rift oyunları ile PAIN ve Super Stardust™ HD eğlence oyunları Türkiye”de PlayStation Network Store açıldıktan sonra indirilebilir duruma gelecek.

özel Sony 3D ürünleri ile özel 3D Blu-ray filmleri
Ayrıca Sony, gişe rekortmeni Cloudy with a Chance of Meatballs (Köfte Yağmuru) ve Deep Sea (Derin Deniz) filmlerini, belirli 3D ürünleri ile birlikte paketlenmiş olarak, 3D Blu-ray diskte sunacak.
 

3D gözlükler ve verici aksesuarları
Sony”nin Full HD 3D görüntü kalitesini en mükemmel şekilde sağlamak için active shutter teknolojisini kullanan, esnek ve ayarlanabilir yan sapları ve her yüze uyum sağlayabilecek burun koruyuculara sahip 3D gözlükleri, hem konforlu hem de dayanıklı. Aynı zamanda, yaklaşık 100 saate kadar pil ömrü bulunan ve ebat olarak daha küçük olan pembe ve mavi gözlükler, daha küçük yüzlü insanlar ve özellikle çocuklar için oldukça ideal. Otomatik kapama fonksiyonuna da sahip olan Sony 3D gözlükler, 3 boyutlu aksiyonu daha uzun yaşamaya olanak tanıyor.
 

Bazı Sony 3D TV’ler, kısa bir süre için 3D gözlük ve dahili verici ile birlikte sunulacak. HX800 3D modeli de, 2 set gözlük ve 3D vericinin dahil olduğu özel bir 3D aksesuar paketi ile görücüye çıkacak.

Sony 3D TV”ler ve Blu-ray oynatıcıların özellikleri için tıklayın.

 

 

 

Sony 3D TV”ler ve Blu-ray oynatıcıların özellikleri

BRAVIA® 2010 3D TV SIGNATURE Serisi
LX900

Yeni nesil ev eğlence TV’si
Tümleşik Full High Definition 3D deneyimi
çevrimiçi hizmetlere ve içeriğe Wi-Fi ile erişim
Dahili MPEG-4 AVC HD TV tuner
Ebatlar: 40″ (102cm), 52″ (132cm), 60″ (152cm)

BRAVIA® 2010 3D TV CINEMATIC Serisi
HX900

Mükemmel ev sinema deneyimi
Etkileyici yüksek kontrast ve renk kalitesi ile canlı görüntüler
Opsiyonel olarak sunulan 3D Sync Transmitter ve 3D gözlükler ile Full HD 3D deneyimine hazır
Dahili MPEG-4 AVC HD TV tuner
Ebatlar: 46″ (117cm), 52″ (132cm)

HX800
Yenilikçi “Dynamic Edge LED” arka aydınlatma teknolojisi ile yüksek kontrastlı resim kalitesi ve incecik görünüm
Motionflow 200Hz Pro teknolojisinin sahip olduğu görüntü bulanıklığını azaltma özelliği ile çok daha akıcı ve hareketli görüntüler
Opsiyonel olarak sunulan 3D Sync Transmitter ve 3D gözlükler ile büyüleyici Full HD 3D deneyimi
Dahili MPEG-4 AVC HD TV tuner
Ebatlar: 40″ (102cm), 46″ (117cm)

Blu-ray oynatıcılar
BDP-S470

3D TV’de muhteşem 3D aksiyon ile yeni nesil ev eğlencesi (3D özelliği cihaz yazılımı güncellemesiyle etkinleştirilebilir)
Monolithic Design konsepti, oturma odanıza eşsiz bir tarz katar
BRAVIA Internet TV özelliği çevrimiçi içeriğe hızlı erişimin keyfini çıkarın
DivX HD ve MKV formatlarını destekler
iPhone ya da iPod touch, Blu-ray Disc oynatıcınızın uzaktan kumandası gibi kullanılabilir

BDP-S570
3D TV’de muhteşem 3D aksiyon ile yeni nesil ev eğlencesi
Monolithic Design konsepti, oturma odanıza eşsiz bir tarz katar
BRAVIA Internet TV özelliği çevrimiçi içeriğe hızlı erişimin keyfini çıkarın
Dahili Wi-Fi sayesinde kablo derdini ortadan kaldırır ve online içeriğe kolay
iPhone ya da iPod touch, Blu-ray Disc oynatıcınızın uzaktan kumandası gibi kullanılabilir
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here