Ana sayfa Haber Sonos One 5 Kasım’da indirimli satılacak

Sonos One 5 Kasım’da indirimli satılacak

0

Son dönemlerde Amazon, Apple ve Google firmalarının sattığı; gri, beyaz ve siyah hoparlör seçenekleri artık sizi sıkmaya başlamış olabilir.

Danimarka tasarım kuruluşu olan Hay ile birlikte üretilen özel baskısı Sonos One satışları, yakın bir zamanda başlıyor. Sarı, yeşil, kırmızı, pembe ve gri gibi renkler; 5 kasımdan itibaren kullanıcılar tarafından satın alınmaya başlayacak.

 

Sonos One Fiyatları Ne Kadar Olacak ?

 

Akıllarda çok soru işareti bırakan konu da buydu. Sızan bilgilere göre Sonos One 229 $ satış fiyatıyla kullanıcılara sunulacak. Standart beyaz Sonos ürünleri; 199 $ gibi fiyatlara kadar da düşecek.

Genellikle bu markanın ürünlerinde en çok tercih edilen renk; canlı kırmızı modellerdir. Evinizin pek çok köşesine şık bir görüntü kazandırmak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Mavi renk seçeneği ise daha çok evinde sade bir görüntü yaratmak isteyenler için uygun gibi görünüyor.

Bu modelle ilgili bir de üzücü haber geldi. Sonos modelleri yalnızca belirli sayıda üretildi ve indirimli fiyatlar da yalnızca iki hafta için geçerli olacak. Bu modelleri indirimli olarak satın almak istiyorsanız; sonos.com veya hay.com web adreslerinden herhangi bir tanesini kullanmanız gerekiyor. Amazon veya diğer e-ticaret sitelerinde standart fiyatlar geçerli olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here