Ana sayfa Haber Sonic Team geçen cuma günü Sonic Forces için Super Sonic ek paketini...

Sonic Team geçen cuma günü Sonic Forces için Super Sonic ek paketini çıkardı!

0

İlk defa Sonic the Hedgehog 2’de görülen “Super Sonic”, isminden de anlaşıldığı gibi Sonic’in yenilmeyen ve güçlü hali. Sonic, Super Sonic evresine girince kürk rengi maviden sarıya dönüşüyor ve yolunca çıkan engelleri hasar almadan geçebiliyor. Sonic Team ise geçen cuma günüSonic Forces için Super Sonic ek paketini çıkardı.

özel gücü eklenti paketi olarak çıkarmak birazcık garip

Anlaşılacağı gibi daha öncesinde oyunun içinde bulunan özel bir güç, günümüzde eklenti paketiolarak satılıyor. Fakat Sonic, bu durumun üstesinde eklenti paketini ücretsiz yaparak geliyor. Tabii sadece belirli bir zamana kadar. Sega, diğer eklenti paketleri gibi Super Sonic’i 23 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak bulunduracak, o tarihten sonra ise Super Sonic özelliğini eklemek için 5TL gibi bir miktar para vermeniz gerekiyor.

Super Sonic, ilk oyunlarda da olduğu gibi Super Sonic, 50 adet yüzük toplayarak aktif oluyor, fakat bu sefer Super Sonic, her saniye yüzük kaybetmektense, bölüm sonuna kadar aktif olan bir güç olarak kalıyor. Her ne kadar “paralı özel güç” mantıklı gelmese de, şu anda ücretsiz olduğu için pek sorun yaratmıyor. Sonic Team, aynı zamanda Super Sonic’i göstermek için bir fragman da yayınladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here