Ana sayfa Makale Sömestır tatil uygulamaları rehberi

Sömestır tatil uygulamaları rehberi

0

Sömestir tatili ile birlikte milyonlarca öğrenci zorlu ikinci yarı yıl eğitim dönemi öncesi kendilerine oldukça iyi gelecek bir tatil dönemine merhaba diyecek. Dönemin bu dönemde en verimli şekilde değerlendirilmesi için gerekli olan tatil, eğlence, eğitim, zamanlama, sosyal bağlantı, sağlık, oyun gibi konulara ilişkin uygulamaları bir araya getirdik.

Weather HD

Bu kez tatil sırasında sürekli kar yağışı ve bolca etrafa kartopu fırlatabilme beklentileri içinde olduğunuzu duyar gibiyiz. Bu noktada hava durumunu anbean kontrol etmek, tatile dair planlarınızın önemli gereklilikleri arasında yer alabilir. Anlık, günün ilerleyen saatleri, ertesi gün gibi seçeneklerle değişken hava durumlarını gösterebilen kapsamlı bir hava durumu uygulaması olan Weather HD, hava durumu tahminleriyle havanızı ölçmeye geliyor! üstelik hava tahmin raporlarını kullanıcılara iletme yöntemiyle de büyük beğeni topluyor. örneğin, güneşli bir havada piknik görüntüsü gösteren Weather HD, yağmur yağması durumunda kara bulutların arasına girerek yağmurlu hava atmosferini bizlere yaşatıyor.

ücretsiz

TV Rehberi

Tatilde evde misiniz? öyleyse TV rehberine ihtiyacınız olacak. Yüzü aşkın Türk televizyon kanalının sürekli güncellenen yayın akışını ve program detaylarını içeren, kişiselleştirilebilir TV rehberi. Şu anda hangi kanalda, ne oynuyor? Takip ettiğiniz dizide yarın gece neler olacak? Kaçırdığınız film tekrar ne zaman gösterilecek? Maçlar hangi kanalda? Cevapları hazır.

ücretsiz

Chess Free HD

Sömestir tatilinde de zihni çok boşlamamak gerek. Kendinizi çok fazla zorlamadan IQ seviyenizi zinde tutmanız adına Chess Free HD ile eğlenceli bir satranç oyununa hayır demeyeceğinizi tahmin ediyoruz.

ücretsiz

XE Currency

Sömestir tatillerinde son yıllarda artan bir eğilim olan: yurtdışında tatil seçeneklerinin değerlendirilmesinin doğal bir sonucu olarak döviz kurlarının dikkatle takip edilmesine yönelik bir uygulama XE Currency. Döviz kurlarının saniyesi saniyesine kontrolü için bu uygulama global anlamdaki en iyi seçenekler arasında gösteriliyor. Son zamanlarda ihtiyaç duyulan uygulamalardan…

ücretsiz

Jolly Tur

Tatil severlerin yakından tanıdığı Jolly Tur, uygulamasıyla müşterilerine pratik ve hızlı tatil imkânı sağlıyor. Tatil ve Seyahat konularında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere, Jolly Tur uygulamasıyla hızla ulaşabilir ve her yerden tatil planlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Jolly Tur uygulaması ile otel ve tur detaylarını incelemek, fotoğraflara bakmak, videoları izlemek, fiyat araştırması ve rezervasyon yapmak artik çok kolay. çagrı merkezimize ulaşmak için tek tuşa basmanız ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli.

ücretsiz

Alarm Clock Pro

Tatilin en önemli sorunlarından biri belli noktalarda belli arkadaşlarla planlanan aktivitelerin unutulabilmesidir. Bu sorunsala dur demenin yolu ise “Alarm Clock Pro” . Tüm çalar saat ve zamanlama fonksiyonları bir uygulamada. Alarm özelliği, cihazınızdaki müzikleri alarm fonksiyonunda kullanabilme, analog saat, tam ekran saat, dünya saatleri, kronometre, satranç saati, metronometre ve daha fazlası.

ücretsiz

Scrabble

Sömestir tatilinde de kelimelerden çok fazla uzaklaşmamak gerekiyor. Dünyanın gelmiş geçmiş en popüler oyunlarından biri olan kelime oyunu Scrabble”ın mobil versiyonunun olmaması düşünülemezdi. Scrabble”ın tüm hazzının ekranınıza taşındığı uygulamada kullanıcıları, aynı anda onlarca kişiye kadar çoklu oynama seçeneği, özel parti modu ve yüksek çözünürlükle görüntüler bekliyor.

MathBoard

Toplama, çıkarma, çarpma, bölme, kareler, küpler, sayı aralıkları ve bitmek bilmeyen matematik problemleriyle zihinsel pratik sağlayan bir mobil uygulama MathBoard. Her an bir aritmetik problemine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu uygulama sizi sınav mantığına istediğiniz zaman götürüveriyor. Her yaştan bireyler için kesinlikle yararlı bir uygulama. çocuklara bazen matematik problemleri yöneltmek istediğinizde hazırlanmış soruyu kendisine sunabiliyorsunuz.

Stanza

Kitap okumadan geçirilecek hiçbir tatilin olamayacağı ritüeline sömestr tatili de şüphesiz dâhildir. Stanza uygulaması ile kitap okuyun! Lexcycle Stanza, netliği ve kullanım kolaylığı ile rakipsiz bir okuma arayüzü. Taşınabilirlik adına gelişmiş bir dijital kitap devrimi anlamı taşıyor ve dünyada on milyonlarca indirilme ile Stanza adeta bir fenomen.

ücretsiz

NASA App HD

Uzay ile ilgileniyor musunuz? Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA, çeşitli uygulamalarıyla uzay meraklılarının ilgisini toplamaya çalışıyor. NASA’nın yayınladığı uygulamalardan biri de NASA App HD. ücretsiz ve küçük dosya boyutuna sahip olan uygulama, bizleri güneş sistemimizi tanımaya davet ediyor. APOD ve NASAImages.org gibi NASA menşeili uzay temalı görüntü arşivlerinden en seçkin örnekleri kullanıcıya sunuyor ve halihazırda devam eden NASA görevlerinden bilgiler ulaştırıyor.

ücretsiz

Sudoku HD

Tatillerin en istenmeyen faktörlerinden yolculukların en iyi eğlencelerinden biri de kuşkusuz Sudoku oyunlarıdır. Zekâ açısından oldukça zorlayıcı bir oyun olan sudoku, birçoklarına göre uygarlık tarihinin en iyi “ölü zaman değerlendiricilerinden biridir.

ücretsiz

Notizen

Sömestr tatili boyunca her an her neredeyseniz gördüklerinizi, yaşadığınız ilginç olayları kaydetmeniz için tasarlanan Notizen ile sanal deftere aklınızdan geçenleri kaydedebilirsiniz.

ücretsiz

iTriage

iTriage 300″den fazla hastalık belirtisi, 1.000 hastalık ve 350 tedavi yöntemi ile sömestr tatili sırasında hastalığınıza neden olabilecek etmenleri açıklama konusunda size yardımcı olabilir. Bu uygulama doktorunuzun sizden isteyebileceği laboratuvar ve röntgen gibi teşhis testleri konusunda özet bir açıklama da veriyor.

ücretsiz

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here