Ana sayfa Haber Sniper Ghost Warrior 3 için yeni oyun modu duyuruldu!

Sniper Ghost Warrior 3 için yeni oyun modu duyuruldu!

0

Sniper Ghost Warrior 3’ün yapımcısı CI Games, internet sitelerinde yayınladıkları bir gönderi ile Ghost Warrior 3 için çoklu oyuncu modunun çıkacağını belirtti. Yayınlanacak çoklu oyuncu modu, üç adet farklı oynanış moduna sahip olacak: Bounty Hunter, Sharp Shooter ve Classic Team Deathmatch.

Her çevrimiçi oyunda olduğu gibi kaplamalar da bulunacak

CI Games, yayınladıkları bildiride oyuna farklı bir hava katmaya çalıştıklarını belirtti. Eklenecek çoklu oyuncu modu ile gelecek olan farklı oynanış stilleri oyuncuların reflekslerini zorlayacak. Bounty Hunter modunda, oyuncular belirli bir süre boyunca kendini savunmaya çalışacak. Sharp Shooter’da ise eli çabuk olan kazanacak. Classic Team Deathmatch modu ise diğer oyunlarda gördüğümüz takım savaşlarından farkı olmayacak.

Yeni oyun modları ile beraber CI Games, şu sıralar popüler olan silah kaplamalarını Sniper Ghost Warrior 3’e dahil edecek. Fakat bu sistem oyuncunun oynadığı maçların sonucuna bağlı olacak, şimdilik “kasa” veya “kutu” söylentisi yok. Gelecek olan çoklu oyuncu modları ile elbette dört adet yeni harita, on adet silah, savaş sırasında kullanabilecek on adet araç gereç ve on beş adet karakter sunacak.

Yapımcı şirket ise çıkacak güncellemenin şerefine birkaç yeni ekran görüntüsü paylaştı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here