Ana sayfa Donanım Snapchat Yeni Filtrelerle Geliyor

Snapchat Yeni Filtrelerle Geliyor

0

Çoğu zaman hepimizi güldürmeyi başarmış olan Snapchat filtreleri, artık çok daha farklı tarzla bizi karşılayacak. Evcil hayvanlarınızın oldukça gülünç resimlerini çekmenizi sağlayacak olan Snapchat filtreleri, aynı zamanda daha öncekileri de güncelleyecek. Üstelik bu sosyal medya platformu, hiç beklenmeyen bir gelişmeye de imza attı.

Snapchat Platformunun Kullanacağı Yeni Sistem Hangisi Olacak ?

TechCrunch, sistemin geçen yıl şirket tarafından gerçekleştirilen bir nesne tanıma güncellemesi üzerine oluşturduğunu belirtti. Bu güncelleme görüntünüzdeki belirli bir nesneyi tanıdığında, belirli filtreleri önerir veya söz konusu nesneyi kolayca satın almak için potansiyel satış sayfası sunabilir. Bu eğlenceli kullanımı sayesinde, sosyal medya platformlarının çok daha eğlenceli hale getirilmesi amaçlanıyor.

 

Snapchat filtreleri
Snapchat filtreleri

 

Peki sizler bu güncelleme için biraz daha fazla ve aynı zamanda eğlenceli filtreler hazırlamaya kendinizi gerçekten hazır hissediyor musunuz. Her zaman için evcil hayvanlarımızın gülünç fotoğraflarını çekmeye çalışıyoruz. Peki siz onlara neden garip bir göz veya tost şapka filtresi yaptırıyorsunuz ki ?

Snapchat firması, işte tam da bu sloganla yola çıkmaya çalışıyor ve filtreleme sistemlerini geliştirmeye gayret ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here