Ana sayfa Donanım Snapchat”ten yeni Spectacles gözlükler tanıtıldı!

Snapchat”ten yeni Spectacles gözlükler tanıtıldı!

0

Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat’in donanım olarak sektöre ilk girişini içeren Spactacles, büyük bir başarısızlık olarak kalmış ve firmanın elinde patlayan 40 milyon dolar olmuştu. Snap’in yeni denemesi bu kez önceki versiyonun kötü yanlarını ortadan kaldırıyor ancak fiyatı da 20 dolar arttırıyor.

TechCrunch’ın ilk izlenimlerini aktardığı gözlükler, önceki versiyonda olmayan fotoğraf çekme özelliğine de sahip. Bunun dışında insanları uyaran sarı halka da artık yok. Su altı çekimi yapabilen gözlükler daha günlük renk seçeneklerine sahip. ABD’deki müşteriler için numaralı cam siparişinin de açık olduğu gözlükler, inceltilmiş bir çerçeve ve şarj kabıyla geliyor.

20 dolarlık artışla 150 dolara satılmaya başlayan Spactacles 2, ABD, Birleşik Krallık, Kanada ve Fransa’da bugün satışa çıkarıldı. 3 Mayıs’tan itibaren ise 13 Avrupa şehrinde daha satışlara başlanacak.

önceki jenerasyonun başarısızlığını satış kanallarının çeşitliliğine bağlayan Snap, bu kez gözlükleri sadece kendi uygulaması ve sayfası üzerinden satacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here