Ana sayfa Haber Snapchat”in 3 boyutlu Bitmoji”leri iletişimi daha da eğlenceli hale getiriyor

Snapchat”in 3 boyutlu Bitmoji”leri iletişimi daha da eğlenceli hale getiriyor

0

Snapchat geçtiğimiz yıl, şimdi her yerde gördüğümüz yaygın Bitmoji”nin arkasındaki firma olan “Bitstrips”i satın almıştı. Bununla birlikte Snapchat”in kendisi de, AR kullanarak çevrenizdeki dünyaya filtre ve emoji uygulamanızı sağlayan “World Lenses (Dünya Mercekleri)” adını verdiği proje üzerinde çalışıyor bir süredir. Snapchat şimdi ise bu iki özelliği bir araya getiriyor: Bugünden itibaren iOS ve Android platformlarda Bitmoji”yi, Snapchat”in “World Lens” özelliğiyle birlikte kullanabileceksiniz.

üç boyutlu Bitmoji World Lenses”a erişmek için yapmanız gereken tek şey, cihazınızın arkasındaki kamerayı kullanırken (ön kamera değil) Snapchat”in kamera ekranına dokunmak. Eğer Bitmoji hesabınız Snapchat”e bağlıysa, ekranın altında bulunan Lens karoselinde 3 boyutlu Bitmojileri bir seçenek şeklinde görebileceksiniz. Aynı zamanda etrafta gezinerek ve telefonunuzu hareket ettirerek animasyonları kumanda edebilecek, etkide bulunabileceksiniz.

Snapchat sürekli olarak filtrelerini ve merceklerini güçlendirerek, geliştiriyor. Bu nedenle de oldukça sevilir oldular. Snapchat servisine eklediği Bitmojilerin sayısını arttırdıkça iletişim kurmanın mükemmel bir yolu haline geldiği gibi, AR ile deneyim kazanmanın da eğlenceli bir şekline dönüşüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here