Ana sayfa Mobil SMS”e ücretsiz rakip

SMS”e ücretsiz rakip

0

Tristit Browser sunduğu hizmetlerle fark yaratıyor
 

ücretsiz olarak indirilebilen TRISTIT BROWSER sunduğu hizmetler ile her anlamda fark yaratıyor. İçerisinde haber, müzik, resim galerisi, eğlence dünyası, arama seçenekleri, uygulama dükkanı, bilgi servisleri, videolar gibi bir çok içerik sunuyor. İşin güzel olan kısmı ise uygulamanın ve içeriklerin tamamen ücretsiz olması.

ücretsiz mesajlaşmaya alternatif

“ücretsizdir, Deneyiniz!” sloganıyla yola çıkan Tristit Browser, ücretsiz mesajlaşmaya da imkân sağlıyor. Bu özelliği ile birçok kullanıcının gözdesi bir platform olacağa benziyor.

Canı sıkılana online oyun
Eğlence kategorisindeki Okey oyunu sayesinde hiçbir ücret ödemeden multi-player okey oyunu oynayabilme imkânını sağlıyor. İster arkadaşlarınızla, isterseniz de yeni arkadaşlar edinip zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. Okey odalarındaki sohbet özelliği ile ücretsiz olarak mesajlaşma yapılabiliyor. Sosyal ağ tutkunları için bire bir Tristit Browser, neredeyse tüm sosyal ağlarla iç içe çalışıyor.
 

 

 

 

İçerisinde Facebook, Twitter, Flicker, MySpace gibi sosyal networklerin aplikasyonları hazır halde geliyor ve ücretsiz olarak hesaplarınıza erişip aktif olarak siteleri kullanabiliyorsunuz.
Internet”e erişimine kolaylaştırıyor.

Google üzerinden tek tıklama ile en hızlı sonuçlara ulaşmanıza imkân sağlayan Tristit Browser ihtiyacınız olabilecek her ayrıntıyı tek bir platformda toplamış. Şimdilik Noki, Samsung, LG, Sony Ericsson, Motorola ve Blackberry telefonlar üzerinde çalışan Tristit Browser’ı buradan indirebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here