Skyrim efsanesi geri dönüyor

Bethesda resmi olarak açıkladı: The Elder Scrolls Skyrim, Remaster'ıyla tekrar oyun dünyasında!

Elder Scrolls Online oyunu tekrar piyasada olacak. Bethesda tarafından onaylanan bilgi, geçtiğimiz hafta dedikoduyla yayıldı ve dün Bethesda kendi sayfası üzerinden bunun bir "Remaster" sürümü olacağını duyurdu. RPG kategorisinde efsaneleşen ve eleştirilerin oldukça olumlu olan Skyrim, Bethesda için de bir "tarih" niteliğinde.

Skyrim ilk olarak 2011'de RPG kategorisinden piyasaya sürülmüştü. İlk 6 ay boyunca büyük bug sorunlarına rağmen görüşler olumlu oldu. Üstelik RPG kategorisinde yılın oyunu seçilmişti. Bethesda, hem yazılım açısından hem de, seneryo açısından çok şey öğrendiği Skyrim'i Remaster sürümüyle bu kış sezonunda tekrar piyasaya sürecek, oyun Xbox One ve PS4 platformlarından satışa sunulacak. PC sürümünü bekliyorsanız elbette bu yeni oyundan siz de faydalanabileceksiniz ancak grafik açısından çok şey beklemeniz doğru olmayacaktır. En çok yenilik konsol platformlarında bekleniyor.

Skyrim Remaster sürümünde yeni harita, yeni görev, yan görevler, yükseltilmiş grafiklerle birlikte 4K çözünürlük bekleniyor. Ek olarak yeni mod alternatifleri de oyunculara sunulacak.

Bethesda, PC kullanıcılarına ücretsiz güncelleme sunmayı planlanıyor. Skyrim Legendary Edition ve eklentilerle oyunlarını güncelleyeilecekler.

 

https://twitter.com/BethesdaStudios/status/742191430853136385

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam