Ana sayfa Yazılım Skype’ta mesajlaşmak artık daha eğlenceli! İşte yeni Skype güncellemesi!

Skype’ta mesajlaşmak artık daha eğlenceli! İşte yeni Skype güncellemesi!

0

skype-yeni-guncelleme

Microsoft, Skype“ta uygulanan yenilik ile kullanıcıların istedikleri renk ve dekoratif yazılarla mesajlaşma ve görüntülü aramalarını kişiselleştirebileceklerini duyurdu.

Skype, yeni güncelleme ile konum paylaşımı, grup sohbetleri ve YouTube videolarının gönderilmesine imkân sağlayacak.

Güncelleme ile birlikte yenilenen tasarımda mobil uygulamasına “Highlights” (öne çıkanlar) sekmesi eklendi. Bu özellik sayesinde Skype kullanıcıları listelerindeki diğer kişilere anlık fotoğraf ve video gönderebilecek.

Son Skype güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık İnternet üzerinde belli bir alana arama yapabilecek. Arama özelliği uçak bileti, yemek tarifi ve aklınıza o an gelen ne varsa Skype aracılığıyla arama yapabileceksiniz.

Skype güncellemesi Android cihazların ardından iOS’larda da birkaç hafta içinde aktif olacak.

Yenilenmiş Skype versiyonu öncelikli olarak Android kullanıcıları için hazır hâle getirildi. iOS kullanıcıları ise yeni özellikleri kullanabilmek için bir süre daha bekleyecek. Mac ve Windows kullanıcılarının yeni Skype tanışmak için ise birkaç ayı daha var…

Teknoloji çevreleri, WhatsApp, Snapchat ve Facebook Messenger karşısında kan kaybeden Skype”ın pazardaki payını büyütmek için bu yeniliğe gittiğini konuşuyor. Bakalım bu güncelleme ile Skype anlık mesajlaşma uygulamaları arasındaki savaşta bir adım öne geçebilecek mi?

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here