Ana sayfa Haber Skype ile tüm dünyada daha uygun fiyatlara konuşun!

Skype ile tüm dünyada daha uygun fiyatlara konuşun!

0

Skype 170 ülkede yeni arama paketi alternatiflerini sunmaya başlıyor.

Skype”ın 6 Mayıs”tan itibaren sunmaya başlayacağı yeni arama üyelik paketleri sayesinde kullanıcılar dünya çapındaki sabit ve mobil hatları kolaylıkla ve daha uygun fiyatlara arayabilecekler. 170 ülkede kullanıma sunulacak olan paketler, Skype”ın standart olarak sunduğu “Konuştuğun Kadar öde” paketlerine kıyasla %60 daha hesaplı olacak.
Kullanıcılar ayrıca 60-Dakikalık”tan Sınırsız”a kadar uzanan paketler arasından 1, 3 ve 12 aylık abonelik paketlerinden de dilediklerini seçebilecekler. Skype”ın abonelik paketleri ayda 0.89€”dan (1.09$) başlayan fiyatların yanı sıra, dakika başına 0.01€”ya (0.01$) kadar düşebilen tarifelerle, dünya genelinde neredeyse her yerle uygun koşullarda konuşma imkânı sunacak.

Skype kullanıcıları yeni abonelik seçenekleriyle birlikte tarifelerini üç kolay adımda esnek bir şekilde değiştirebilecek:

1. Aranacak ülkenin seçilmesi

2. Mobil hat, sabit hat veya her ikisine birden arama yapılacağına karar verilmesi

3. 1-Aylık”tan 12-Aylık”a veya 60-Dakikalık”tan Sınırsız”a kadar uzanan seçeneklerden en uygun olanın seçilmesi
 

Skype Tüketici İlişkileri Bölümü Genel Müdürü Neil Stevens, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Skype”ın yeni sunmaya başladığı aylık abonelik paketleri uluslararası aramaların fiyatını düşürüyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun tarifeyi seçmeyi kolaylaştırıyor. Tüm dünyada insanlar artık aramak istedikleri her yeri daha kolay ve esnek bir şekilde arayabilecekler.” şeklinde konuştu.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here