Ana sayfa Haber Sızdırılan görselde Sony Xperia XZ2 kablosuz şarj oluyor

Sızdırılan görselde Sony Xperia XZ2 kablosuz şarj oluyor

0

Akıllı telefon dünyasına hiç de yabancı olmayan, hatta zamanında çok satılan telefonlar üretmeyi başaran Sony, yakın geçmişte şanssızlığı ve eski tasarıma olan bağlılığı sebebiyle çok sayıda kullanıcı tarafından eleştiriye maruz kalmış ve satış grafiklerinin aşağı inmeye devam ettiğini görmüştü. Sony’nin bu yıl çıkarması beklenen akıllı telefonu XZ2 ve XZ2 Compact modellerinde firmanın daha yenilikçi, çerçevesiz bir dizayn anlayışına geçiş yapacağı ve önceden dahil etmediği kablosuz şarj gibi ekstra özellikleri de telefonlarında barındıracak gibi görünüyor.

çalışanlarından biri tarafından sızdırılan ve resmi tanıtım görseli olduğu tahmin edilen Sony Xperia XZ2 görüntüsü, cihazın dikey bir platform üzerinde duruşunu ve bu sırada ekrana bakarak anlaşılacağı üzere şarj oluşunu gösteriyor. Söylentilere göre firmanın standart XZ2 modeline dahil edeceği kablosuz şarj özelliği Compact versiyonda bulunmayacak fakat resmi tanıtıma kadar hiçbir şey kesin değil.

Telefonun üzerinde durduğu platformun alt tarafına yerleştirilmiş bir USB bağlantısı üzerinden telefonu şarj etmediğini varsayarsak, cihaz kablosuz olarak şarj oluyor. Hangi standartta bir şarjı benimseyeceği hakkında da henüz bilgi sahibi olmadığımız cihaz muhtemelen iPhone modellerinin de sahip olmasıyla birlikte her yerde görmeye başladığımız Qi standardına sahip olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here