Ana sayfa Haber Sızan Asus Zenfone 5 fotoğrafı iPhone X benzeri “çentik” gösteriyor!

Sızan Asus Zenfone 5 fotoğrafı iPhone X benzeri “çentik” gösteriyor!

67
0

Asus Zenfone 5'in sızdırılan tasarım görseli

27 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresi 2018 (MWC 2018), Asus’un yeni akıllı telefonlarına da ev sahipliği yapacak. En az iki farklı akıllı telefon tanıtacak olan Asus’tan muhtemelen Zenfone 5 ve Zenfone 5 Lite modelleri çıkacak.

Standart Zenfone 5 modelinde olması beklenen iPhone X benzeri çentik, 18:9 ekrana yerleştirilemeyen ön kamerayı barındıracak. Cihazın elle tutulur bir modelinin fotoğrafının internete sızmasıyla edindiğimiz bu bilgi, teknoloji firmalarının iPhone X tasarımını ne kadar beğendiğini ortaya çıkarıyor zira başka ürünler de benzer tasarımlarla ortaya çıkarılmaya başladı.

Asus Zenfone 5'in sızdırılan canlı fotoğrafı

Android Oreo, yani 8.0 yüklü olarak gelecek akıllı telefon, Type-C portu ve 3.5 mm kulaklık jakına sahip olacak. Yeni Zenfone 5 serisinin arka tarafında çift kamera ve parmak izi sensörü olması bekleniyor. Cam ve Alüminyum materyaller kullanılarak imal edilecek olan akıllı telefon içinde çift SIM kart destekli bir modelin de olduğu en az iki farklı varyantla gelecek. Cihazların herhangi biriyle ilgili fiyat bilgisi bulunmuyor ancak tanıtıma bu kadar kısa bir zaman kalması sebebiyle yakında fiyat bilgilerine de sahip olacağımızdan şüphemiz yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here