Ana sayfa Makale Siyah-Beyaz teknoloji ve gadget”lar

Siyah-Beyaz teknoloji ve gadget”lar

0

Geçmişi çepeçevre sarmış, önümüzdeki yılları da etkileyecek iki renk: Siyah ve beyaz. Bu renklerden kopabilmek ne mümkün. İşte bizler de hem siyahın asaletini hem de beyazın duruluğunu sizler için konu edindik.

Black and White Camera Pro

Bu uygulamada iki renk var: Siyah ve beyaz. Tüm fotoğraflarınızı siyah beyaza dönüştüren ve bunun üzerinden çeşitli efektler, eklemelerle zenginleştirmenize/geliştirmenize olanak tanıyan uygulamanın yetenekleri bunlarla da sınırlı değil. Black and White Pro farklı noktalardan fotoğrafın kesilebilmesi gibi ilginç özelliklere de sahip. Sosyal medya üzerinden doğrudan paylaşımı da mümkün kılan uygulama en “siyah-beyaz” uygulamalar arasında. Google Play”de ücretsiz olduğunu da belirtelim. Mutlaka deneyin.

 

 

Araç kullanırken asla!

Siyah-beyaz denildiği zaman akla ilk gelenlerden biri de elbette geçmişteki fotoğraflar. Tarihe tanıklık eden siyah renkleri de siyah-beyaz olunca işin ucu iyice geçmişe iniyor. İşte bu fotoğraf karesinde de enteresan bir an fotoğraflanmış; bir otomobilin içindeki eski tip telefonla arama gerçekleştiriliyor. Günümüze dair akıllı telefon aramaları akıllara geldiğinde tebessüm yaratan bu anın değeri daha da artıyor.

 

iPhone 6 için Milk and Honey kılıfı

Milk and Honey markasının “Black and White Pebble Case for iPhone 6” ürün adına sahip kılıfının göz alıcı renkleri sizi halüsinasyon noktasına mı getirir yoksa etrafınızda şöyle bir dönmenize mi yol açar bilinmez. Harikulade bir görünüme sahip kılıf, siyah-beyaz renge dair en klas aksesuar örnekleri arasında yer alıyor. iPhone 6″yı darbelere karşı koruması, özellikle yanlarda ve arka kısmında gerek renk solması gerekse zedelenme olasılıklarını minimize etmesi ile övgüyü hak ediyor. Türkiye”de online alışverişlerle edinilebilir ya da yurtdışından sipariş edilebilir. Fiyatı yaklaşık 15 dolar.

 

Black & White video oyunu

2001 yapımı video oyunudur. Lionhead Studios tarafından geliştirilmiş, Electronic Arts tarafından yayımlanmıştır. Feral Interactive firması da Microsoft Windows ve Mac OS’ta yayımına katılmıştır. Bir tanrı oyunudur, yapay hayat ögeleri içerir. Strateji ve savaş oyunu olarak da betimlenebilir. Oyuncu bir tanrı rolündedir ve farklı adalardaki köylerin denetimine sahiptir. Oyun benzersiz bir oynanışa sahiptir. Oyuncu bir yaratığa sahiptir. Bu yaratığı büyütür ve eğitir. Oyun büyük oranda olumlu eleştiri almıştır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here