Ana sayfa Donanım Sırtta taşınan PC’ler

Sırtta taşınan PC’ler

0

MSI VR ONE
Her iki bataryası da çıkarılarak bir PC olarak kullanılabilen MSI VR One, bu haliyle en yüksek performanslı oyun notebook”larından bile daha hafif ve daha kompakt hale geliyor. Ayrıca geleneksel masaüstü bilgisayarınızın yerine de kullanabilirsiniz. çarpıcı özelliklerinden biri, 3 adet 4K@60Hz monitörü aynı anda bağlayabilme yeteneği. Görsel ufuklarınızı genişleterek daha fazla keyif ve avantaja sahip olabilirsiniz.

VR One, bir adet HDMI portu, bir Mini DisplayPort, 40Gbps hızında ultra-fast Thunderbolt 3 portu, çoklu çıkış desteği ve 4 adet USB 3.0 portuna sahip. Böylece 90FPS çerçeve hızına sahip en iyi VR cihazlarını bile rahatlıkla destekleyebiliyor. Fazladan bir adet DC çıkış gücü sayesinde HTC VIVE için optimize edilmiş bir tasarıma sahip. Mikrofon girişi ve kulaklık çıkışı aynı anda panel üzerinde bulunuyor. VR One sadece farklı VR kullanımları değil, sistemini aynı zamanda PC yerine kullanmak isteyenler için ideal bir platform.

MSI VR ONE Fiyatı: 12.500TL

 

HP Z VR Backpack PC

Kablolarla dolaşmaktan vazgeçin. Bu hafif, konforlu sırt çantası ve çalışırken değiştirilebilir piller, VR kullanırken herhangi bir yerde çalışmanıza, demo yapmanıza veya eğitim vermenize olanak tanır.

VR başlığınızı seçebilirsiniz: HTC Vive BE veya HP Windows Mixed Reality. Sadece 4,6kg ağırlığındaki kompak PC, bir sırt çantasında taşınabilecek hafiflikte ve MIL-STD 810G testlerini geçecek şekilde tasarlanmış. Kayış takımı sizi rahat ettirecek şekilde düşünülmüş, dayanıklı, kolay takılan bir yapıda üretilmiş. Bununla karmaşık simülasyonlar oluşturup etkileşimde bulunabilirsiniz. üstün performanslı bir VR”a ve karelerin düşmesini önlemeye yardımcı olan en yeni yüksek performanslı grafik kartına sahip. 

16 GB bellek ve güçlü NVIDIA Quadro P5200 GPU’yu kullanan pazardaki ilk PC. Intel’in en yeni 7. nesil işlemci tasarımı ile burada sizi hiçbir şey yavaşlatamaz. İş için üretilmiş ve standart VR motorları ile Autodesk® ve Dassault gibi endüstri lideri yazılım tedarikçileri için optimize edilmiş bir PC”dir.

HP Z VR Backpack PC Fiyat: 3.299 Dolar

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here