Ana sayfa Oyun Şirinler dünyasına girmeye hazır olun!

Şirinler dünyasına girmeye hazır olun!

0

Ubisoft, bugün konusunu Columbia Pictures” ve Sony Pictures Animation”ın aynı isimli filminden alan The Smurfs 2 video oyununun Microsoft Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation3 bilgisayar eğlence sistemi için satışa sunulduğunu duyurdu.
 

The Smurfs 2 video oyunu 6 farklı ortamda geçen 30″dan fazla bölümüyle aksiyon macera ve platform türlerinin birleşimini sunuyor. Oyuncular filmde rol alan, aralarında Şakacı Şirin, Şirine ve Gözlüklü Şirin”in de bulunduğu dokuz Şirin”den (dördü başlangıçta, beşi açılabilir) birini seçecek ve öncelikle Paris ve Büyülü Orman gibi filmde yer alan bölgelere ışınlanarak maceralarına başlayacaklar. Oyuncular daha sonra Korkunç Orman, Soğuk Tundra ve Lav Ormanı gibi video oyuna özel bölgelerde yolculuklarına devam edecekler. Tüm macera 4 oyuncuya kadar birlikte oynanabilecek.

Oyuncular oyun boyunca 20″den fazla farklı Şirin”le karşılaşıp onları Şirinler Köyü”ne gönderecek ama bu sırada aralarında Gargamel ve Azman gibi ünlü kötüler ve Haylazlar gibi yeni düşmanların da bulunduğu 12 farklı tür düşman ve 6 bölüm sonu düşmanıyla savaşacaklar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here