Ana sayfa Donanım Sırılsıklam WALKMAN keyfi

Sırılsıklam WALKMAN keyfi

0

W250 serisi en yakın spor arkadaşınız

Sportif faaliyetler hayatının olmazsa olmazı olanlar için Sony”den yepyeni bir WALKMAN MP3 çalar: W250 serisi…çok şık, kablosuz, suya dayanıklı WALKMAN  NWZ-W250 serisi antrenman yaparken, yağmurda koşarken ya da duş alırken1 kolaylıkla giyilebiliyor. Sony”nin kulağınız için son derece uyumlu ve konforlu olan 13.5 mm EX Comfort kulaklıkları sayesinde mükemmel ses kalitesi sunuyor. Tek dokunuşla tam kontrol sağlayan ZAPPIN şarkı arama modu ile müzik dinlemek çok kolay hale geliyor. Ayrıca pek çok kaynaktan müzik transferi yapılabiliyor.

Sony”nin en yeni “giyilebilir WALKMAN”i, havalar nasıl olursa olsun, en sevdiğiniz müzikler eşliğinde daha konforlu ve stil sahibi bir şekilde spor yapmanıza olanak sağlıyor. Haziran 2010 itibariyle satışa sunulacak olan yeni Sony WALKMAN NWZ-W250 serisi, günümüz aktif hayat tarzı için tasarlanmış bir MP3 çalar.
 

Aynı zamanda Sony”nin ilk kablosuz MP3 çaları olarak da öne çıkan Sony WALKMAN® NWZ-W250 serisi, çok yoğun ve meşakkatli spor aktiviteleri sonrasında oluşan ter ya da yağışlı havada spor yaparken gelen yağmur damlası gibi su ve ıslaklıklara karşı koruyucu görevi üstleniyor. Egzersiz sonrası sadece musluk altında durulanabiliyor ya da egzersiz sonrası duş alırken WALKMAN keyfine devam edilebiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here