Ana sayfa Oyun Sınırsız oyun keyfi!..

Sınırsız oyun keyfi!..

0

Turkcell “Oynaa Game Club”la sınırsız oyun keyfi ilk hafta bedava!

Turkcell, oyunseverler için yepyeni bir ücretsiz multiplayer (çokoyunculu) oyun kampanyası başlattı. “OYNAA İlk Hafta ücretsiz Kampanyası” ile Turkcell”liler, Tavla”dan Amiral Battı”ya, toplam 6 multiplayer oyunu 1 hafta boyunca ücretsiz olarak dilediği kadar oynuyor.

Mobil oyunda ilklere imza atan Turkcell”in iş ortağı RetroMedya ile birlikte geliştirdiği Oynaa Game Club servisi sayesinde Turkcell müşterileri kendilerine gönderilen linke tıklayarak indirdikleri özel bir uygulama ile cep telefonlarından karşılıklı olarak birden fazla kişi ile oyun oynayabiliyor.

Birbirinden popüler 12 oyun
Oynaa Game Club”e yeni üye olan Turkcell”liler, kampanya süresince Amiral Battı, TicTacToe, Tavla, Dortle, Reversi, Dama gibi dünyanın en popüler oyunlarını arkadaşlarıyla karşılıklı olarak ilk bir hafta ücretsiz oynuyor. Oynaa Game Club ayrıca Pingi, Sudoku, Balonlar, Popcorn, Bloklar, Sonix gibi tekil oyunları da cep telefonlarına taşıyor.

“OYNAA İlk Hafta ücretsiz Kampanyası”ndan yararlanabilmek için “OYNAA” yazıp 2990″a SMS atmak yeterli oluyor. İlk bir haftanın ardından servis haftada 5 SMS/ 10 kontörle ücretlendiriliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here