Ana sayfa Haber “Sınırlar Yörüngeler 11-12” yarışması başlıyor

“Sınırlar Yörüngeler 11-12” yarışması başlıyor

0

Türkiye”de güncel sanatın önemli adreslerinden biri olan Siemens Sanat tarafından güncel sanatı ve genç sanatçıları desteklemek amacıyla ilk kez 2007 yılında gerçekleştirilen “Sınırlar Yörüngeler” yarışmasının bu yıl altıncısı düzenleniyor…

Alan gözetmeksizin tüm lisans ve lisansüstü öğrencilerine açık olan yarışmaya hem bireysel hem de grup çalışmalarıyla katılabilmek mümkün. Başvuru sahipleri yarışmaya kendilerini temsil edecek çalışma ve önerilerle başvurabiliyorlar. “Sınırlar Yörüngeler 11-12” yarışması için başvurular 16 Ocak 2012″de başlıyor. Adayların Siemens Sanat”ın web sitesi üzerinden yarışma başvuru formlarını doldurduktan sonra, başvuru dosyalarını 09 Mart 2012 Cuma günü saat 17.00″ye kadar Siemens Sanat”a ulaştırmaları gerekiyor.
Genç yetenekleri ve güncel sanatı desteklemek amacıyla düzenlenen yarışmada Sergi Değerlendirme Kurulu, Turan Aksoy, Canan Beykal, Mürteza Fidan, T. Melih Görgün, Dilek Winchester”dan oluşuyor. “Sınırlar Yörüngeler” yarışması sonucunda, sergilenmek üzere seçilen sanatçıların çalışmaları Nisan ayından itibaren Siemens Sanat”ta seyircisiyle buluşacak. Ayrıntılı bilgi, yarışmanın şartnamesi ve katılım formu www.siemenssanat.com internet sitesinden edinilebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here